Praca w branży gier

VFX

dla Gambit Games w Warszawa

Praca stała Grafika i animacja

Gambit Games - to prężnie rozwijające się niezależne studio, z siedzibą na Warszawskim Ursynowie. Do realizowanych przez nas projektów, poszukujemy VFX Artysty.

Zadania:

  • Tworzenie efektów (wybuchy , płomienie, dymy oraz inne efekty cząsteczkowe)
  • Tworzenie elementów składowych efektów, textury, materiały i animacje
  • Tworzenie efektów do postaci , środowiska i Interfejsu

Wymagania:

  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność tworzenia zoptymalizawanych efektów do gier
  • Umiejętność pracy w jakimkolwiek komercyjnym edytorze gier
  • Dobrej znajomości dowolnego pakietu do tworzenia grafiki 3d oraz 2d
  • Kreatywności

Oferujemy:

  • Elastyczny czas pracy
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności
  • Dogodna lokalizacja, biuro przy stacji metra Imielin
  • Prywatna opieka medyczna
  • Multisport

Zatrudnienie na podstawie UoD, UoP lub B2B
Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV oraz portfolio przez skillshot lub na adres e-mail: praca@ggames.pl z dopiskiem w temacie wiadomości – „VFX”.

Data publikacji: 2019-12-14

Liczba wyświetleń: 352