Praca w branży gier

Grafik 2D (digital painting)

dla Wazdan w zdalnie
opublikowane przez Wazdan Services Limited

Praca stała Grafika i animacja

Wazdan zatrudni osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: praca zdalna

Opis stanowiska
Dynamiczny rozwój firmy Wazdan, generuje potrzebę poszerzenia naszego zespołu projektowego o kreatywną i utalentowaną osobę, która zasili nasze szeregi na stanowisku: Grafik 2D, w zespole tworzącym gry przede wszystkim za pomocą techniki Digital Paintingu. Wspomniana osoba będzie współodpowiedzialna za opracowanie koncepcji wizualizacji gier na podstawie przedstawionych założeń projektowych od etapu początkowych szkiców do etapu ostatnich szlifów produktu końcowego.

Wymagania
• Praktyczna umiejętność obsługi oprogramowania Adobe Photoshop.
• Udokumentowane doświadczenie pracy przy projektach opierających się na technice Digital Paintingu. Doświadczenie tylko z grafiką użytkową, reklamową, www, photo, wektorami, itp. nie będzie niestety wystarczające.
• Kreatywność, nieszablonowe myślenie.
• Szeroki horyzont wyobraźni, umiejętność nadawania projektowi unikalnego stylu oraz umiejętność znalezienia unikalnych rozwiązań problemów wizualnych.
• Dobra komunikatywność.
• Dobra organizacja pracy umożliwiająca sprawne poruszanie się w średniej wielkości zespole, pracując równolegle nad kilkoma projektami.
• Elastyczność, umiejętność szybkiej reakcji na zmieniające się założenia i nowe okoliczności.
• Systematyczność, sumienność.
• Umiejętność pracy pod presją czasu.
• Duża motywacja do pracy przy ciekawych, ambitnych projektach gier, chęć nieustannego rozwoju.

Mile widziane
• Doświadczenie w branży gier komputerowych.
• Znajomość innych programów pakietu Adobe.
• Doświadczenie w użyciu systemów zarządzania projektami.
• Znajomość podstawowych zagadnień związanych z grafiką 3D.
• Umiejętność komunikowania się w języku angielskim.

Oferujemy
• Pracę w pełni zdalną, w zgranym zespole, ciepłą (niekorporacyjną) atmosferę.
• Elastyczne godziny pracy.
• Konkurencyjną propozycję wynagrodzenia.
• Udział w realizacji ciekawych i ambitnych projektów gier.
• Samodzielność projektową zależną od umiejętności i doświadczenia.
• Współpracę z doświadczonym zespołem grafików i animatorów umożliwiającą wymianę doświadczeń i nieustanne pogłębianie wiedzy.
• Możliwości rozwoju zależne od zaangażowania i efektów pracy.

Aplikacje w postaci CV, portfolio oraz wymagań finansowych prosimy przesłać na adres hr@zmanagement.pl.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

We kindly ask you to include in the Curriculum Vitae the following passage:
I agree to the processing of my personal data contained in this form by Wazdan for recruitment purposes for the company. The given data may be transferred for the purposes specified only to entities authorized under the law, as well as authorized on the basis of contracts concluded by the company. Providing personal data by users is voluntary. Users have the right to access their data and correct them.

Data publikacji: 2020-01-13

Liczba wyświetleń: 1165