Praca w branży gier

Programista (developer) Unity

dla InPlanner w Łódź

Praca stała Programowanie

W związku z rozwojem firmy poszukujemy:
developera Unity3D z umiejętnością programowania w C#.

Zakres obowiązków:
• programowanie gier i aplikacji komputerowych w środowisku Unity3D.

Oczekujemy:
• dobrej znajomości działania i obsługi silnika Unity3D,
• dobrej znajomości języka C#,
• pisania czytelnego i przemyślanego kodu,
• doświadczenia przy projektach związanych z technologiami wirtualnej i i rozszerzonej rzeczywistości,
• umiejętności tworzenia aplikacji na Android i iOS w Unity3D,
• kreatywności, własnej inwencji, umiejętności pracy w zespole,
• chęci rozwijania nowych kompetencji,
• dobrej znajomości języka angielskiego.

Dodatkowym atutem będzie:
• min. 2 lata doświadczenia,
• umiejętność tworzenia shaderów,
• znajomość silnika Unreal Engine 4, języka C++ oraz blueprintów,
• doświadczenia w tworzeniu gier mobilnych,
• programowanie aplikacji sieciowych,
• znajomość programów typu Blender/3ds Max oraz programów Adobe Photoshop, Illustrator, After Effects.

Oferujemy:
• pracę w młodym i dynamicznym zespole,
• nowoczesne i przyjazne środowisko pracy,
• pracę przy projektach z obszaru VR/AR, gamedev,
• preferowana praca stacjonarna,
• elastyczne godziny pracy,
• praca na umowę zlecenie, o dzieło, b2b.

Portfolio i CV proszę o przesłanie na adres: praca@inplanner.pl
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Data publikacji: 2020-01-14

Liczba wyświetleń: 474