Praca w branży gier

Grafik/Animator 3D

dla Live Motion Games S.A. w Warszawa

Praca stała Grafika i animacja

O nas - LiveMotion Games Warsaw
Jesteśmy nowym, warszawskim oddziałem firmy LiveMotion Games, obecnie tworzącym takie gry jak Bakery Simulator i Fat[EX] Courier Simulator. Jako mały zespół poszukujemy obecnie grafika/animatora który/która będzie pracować tak na obiektach własnych jak i w dużej mierze zakupionych z zewnętrznych źródeł.

Praca tylko i wyłącznie w naszej siedzibie w Warszawie - nie ma możliwości pracy zdalnej.

Obowiązki:

  • Tworzenie modeli 3D/animacji 3D
  • Rigging postaci i obiektów
  • Implementacja i modyfikacja zakupionych paczek obiektów/animacji (w tym retargeting)
  • Tworzenie cutscenek w UE4 do gry i materiałów promocyjnych

Wymagania:

  • Znajomość programu do tworzenia grafiki i animacji 3D (Blender)
  • Znajomość Unreal Engine 4
  • Znajomość Sequencer
  • Zdolność samodzielnej organizacji pracy, improwizacji i podejmowania inicjatywy
  • Dobre zdolności komunikacyjne

Dobrze widziane:

  • Podstawowa znajomość programu graficznego typu Photoshop/Gimp/Krita
  • Podstawowa znajomość edytorów video, narzędzi do nagrywania gameplay'u

Oferujemy:

  • Elastyczny czas pracy (core hours: 10:00-15:00)
  • Wysokie wynagrodzenie dopasowane do umiejętności
  • Dużą dozę samodzielności i decyzyjności w ramach swoich zadań
  • Kontakt ze specjalistami z różnych dziedzin
  • Dobrze skomunikowane biuro

Jeśli jesteś zainteresowany/a, prześlij CV i portfolio na adres e-mail: work@livemotiongames.com wpisując w tytule „Grafik/Animator 3D”. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o umieszczenie w zgłoszeniu klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883".

Data publikacji: 2020-01-20

Liczba wyświetleń: 600