Praca w branży gier

Animator

dla Carbon Studio w Gliwice

Praca stała Grafika i animacja

Title

Animator

Szukamy osoby do zasilenia naszego zespołu graficznego (na miejscu lub zdalnie), która będzie tworzyć animacje postaci oraz otoczenia.

Carbon Studio to doświadczony gliwicki developer tworzący gry VR. Studio liczy obecnie 25 osób. W portfolio Carbon Studio znajdują się gry takie jak Alice VR i The Wizards.

Obowiązki:

  • Tworzenie oraz implementacja animacji
  • Riggowanie i skinnowanie postaci
  • Ścisła współpraca zespołem artystów

Wymagania:

  • Znajomość programów do tworzenia animacji (Blender/MotionBuilder/Maya)
  • Znajomość Unreal Engine 4
  • Chęć współpracy i komunikacji z zespołem

Mile widziane:

  • Doświadczenie poparte portfolio/showreel
  • Znajomość Blueprintów
  • Pasja do gier
  • Znajomość systemu kontroli wersji (SVN)

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności
  • Wygodne godziny pracy (core hours 11:00-15:00)
  • Biuro w centrum Gliwic
  • Czynny udział na przestrzeni całego projektu
  • Prace przy najnowszych technologiach VR

Wyślij swoje CV, link do portfolio lub próbkę prac na adres e-mail: job@carbonstudio.pl
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

Data publikacji: 2020-01-30

Liczba wyświetleń: 385