Praca w branży gier

Lead Artist

dla Carbon Studio w Gliwice

Praca stała Grafika i animacja

Title

Lead Artist

Szukamy osoby do zasilenia naszego zespołu, która będzie odpowiedzialna za określenie, utrzymywanie i wytyczanie wizji artystycznej projektów.

Carbon Studio to doświadczony gliwicki developer tworzący gry VR. Studio liczy obecnie 25 osób. W portfolio Carbon Studio znajdują się gry takie jak Alice VR i The Wizards.

Obowiązki:

  • Nadzorowanie i koordynacja pracy zespołu graficznego
  • Udzielanie wskazówek i korekt poszczególnym członkom zespołu
  • Wspieranie zespołu od strony 2D i 3D
  • Dbanie by kierunek artystyczny był spójny i atrakcyjny

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Zmysł artystyczny
  • Umiejętności managerskie i interpersonalne
  • Doświadczenie na stanowisku artysty 2D lub 3D
  • Znajomość Unreal Engine 4

Mile widziane:

  • Doświadczenie z tworzeniem gier na VR
  • Pasja do gier
  • Znajomość systemu kontroli wersji (SVN)

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności
  • Wygodne godziny pracy (core hours 11:00-15:00)
  • Biuro w centrum Gliwic
  • Czynny udział na przestrzeni całego projektu
  • Prace przy najnowszych technologiach VR

Wyślij swoje CV, link do portfolio lub próbkę prac na adres e-mail: job@carbonstudio.pl
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

Data publikacji: 2020-01-30

Liczba wyświetleń: 390