Praca w branży gier

Grafik 3D / Animator

dla Game Hunters S.A. w Zdalnie

Praca stała Grafika i animacja

Game Hunters sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko Grafik 3D z umiejetnością tworzenia animacji do aktualnie tworzonych gier pc.

Zakres obowiązków

  • Tworzenie cutscen i trailerów.
  • Tworzenie modeli 3D i otoczenia.

Wymagania

  • Znajomość dowolnego programu do modelowania 3D.
  • Portfolio własnych prac.

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy nad komercyjnymi tytułami.
  • Doświadczenie przy produkcji przerywników filmowych i trailerów do gier.
  • Znajomość Unity.

Oferujemy

  • Praca całkowicie zdalna.
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności.

Zgłoszenie wraz z portfolio, prosimy przesyłać poprzez formularz skillshot.pl. Prosimy o dołączenie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Game Hunters sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko."
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Data publikacji: 2020-02-07

Liczba wyświetleń: 651