Praca w branży gier

Producent

dla One More Level S.A. w Kraków

Praca stała Zarządzanie

Title
One More Level - jesteśmy zespołem około 30 osób. Aktualnie pracujemy nad Ghostrunnerem - tytułem, który m.in serwis Polygon umieścił w gronie najbardziej oczekiwanych premier tego roku. Naszą misją jest tworzenie gier nietuzinkowych, śmiałych, niezależnych koncepcyjnie w jakości i oprawie właściwych dla produkcji wysokobudżetowych.
Title

Szukamy osoby na stanowisko producenta do naszego biura w Krakowie.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Planowanie pracy zespołu developerów
  • Nadzór nad postępem prac (terminy, jakość, jasność celów i zadań)
  • Współpraca i nadzór na pracami zespołu zewnętrznego

WYMAGANIA:

  • Minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Umiejętności związane z planowaniem, zarządzaniem zmianą i oceną postępów
  • Język angielski na poziomie B2/C1

DODATKOWYMI ATUTAMI BĘDĄ:

  • Znajomość metodyki SCRUM i/lub KANBAN
  • Wcześniejsze doświadczenie jako game developer
  • Znajomość Unreal Engine 4

OFERUJEMY:

  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności
  • Blisko 30 oryginalnych, zróżnicowanych osobowości, skupionych na jednym celu - stworzeniu jednej z najciekawszych gier tego roku!

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV na adres info@omlgames.com

Prosimy o dodanie adnotacji odnośnie przetwarzania danych osobowych w celach rekrutacyjnych:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.)

Data publikacji: 2020-02-12

Liczba wyświetleń: 633