Praca w branży gier

Grafik 3D

dla Whitemoon w Wrocław

Praca stała Grafika i animacja

Szukamy utalentowanego, doświadczonego i z pasją grafika 3D do podjęcia stałej współpracy (praca na miejscu we Wrocławiu) nad grafiką do gry Broken Ranks.
Pod tym linkiem można obejrzeć filmik z wizyty w naszym biurze:

Nasza gra – Broken Ranks (dawniej Taern) - to MMORPG osadzone w świecie fantasy. Graficznie i rozgrywkowo przypomina klasyczne tytuły jak Baldur’s Gate, Diablo, HoM&M. Rzut izometryczny + walki turowe – podobnie jak HoM&M 5 i 6. Gra będzie dostępna na wielu platformach – iOS, Android, PC.

Krótki trailer wersji nad którą aktualnie pracujemy:

Zadania - wyzwania:

  • projektowanie graficzne 3D i kreacja wizualna,
  • postacie humanoidalne i niehumanoidalne - realistyczne i fantastyczne,
  • tworzenie modeli postaci low poly oraz elementy ekwipunku,
  • praca i współpraca z nieszablonowym zespołem.

Wymagania:

  • 2-3 lata w branży game development,
  • pasja do tworzenia grafik 3D,
  • dobre oko do kompozycji, światła i kształtu,
  • nieprzerwana chęć dalszego rozwoju,
  • kreatywność i pasja do gier,
  • zajawka,
  • bogate portfolio,
  • terminowość,
  • samodyscyplina.

Oferujemy :

  • super atmosferę,
  • bez-crunchowy system pracy,
  • praca u nas na miejscu,
  • miejsce biura – sam wrocławski rynek = moc atrakcji,
  • i coś dla ciała: współfinansowanie pakietu Multisport.

Praca na miejscu w naszym biurze w sercu Wrocławia.

Szukamy osoby, która kocha gry komputerowe i kocha robić grafę. Wie, że tylko ciągły rozwój przynosi satysfakcję. Szuka dla siebie wyzwań i poprzez grafikę komunikuje się ze światem. Chcemy kogoś, kto wie, że bez ciągłego podnoszenia poprzeczki nie ma progresu. Kogoś kto z przyjemnością podejmie wyzwanie współpracy z naszym nietuzinkowym zespołem. A możliwość poszerzenia portfolio, udział w ciekawym projekcie i osiągnięcie artystycznej chwały – to wisienka na torcie ;)

Zgłoszenia prosimy wysyłać na praca@whitemoon.pl (CV/portfolio).

Data publikacji: 2020-02-17

Liczba wyświetleń: 680