Praca w branży gier

Artysta VFX

dla Live Motion Games S.A. w zdalnie

Zlecenie Grafika i animacja

Dynamicznie rozwijające się studio Live Motion Games, z siedzibami w Warszawie i Chorzowie, tworzące gry na platformę PC poszukuje osoby, która wesprze swoim doświadczeniem i umiejętnościami naszą kilkunastoosobową ekipę. Poszukujemy osoby na stanowisko: Artysta VFX

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie animacji, efektów specjalnych i wizualnych do gier
  • Modyfikowanie istniejących efektów
  • Współpraca z designerami, grafikami i innymi członkami zespołu produkcyjnego

Wymagamy:

  • Portfolio
  • Biegłej umiejętności korzystania z programu Adobe After Effects
  • Poczucia estetyki i dużej dbałości o detale
  • Kreatywności
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie B2
  • Chęci do rozwijania swoich umiejętności
  • Komunikatywności
  • Umiejętności pracy w zespole

Mile widziane:

  • Doświadczenie w animacji 2D
  • Doświadczenie w projektowaniu grafiki użytkowej (infografiki, slajdy, czołówki)
  • Doświadczenie przy tworzeniu gier
  • Znajomość środowiska Unity

Oferujemy:

  • Pracę zdalną
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
  • Pracę w fajnym, niewielkim zespole
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Zatrudnienie na podstawie umowy-zlecenia, umowy o dzieło lub kontraktu B2B (faktura VAT)

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o wysłanie swojego CV wraz z portfolio na adres: silesia@livemotiongames.com, w tytule maila wpisując "Artysta VFX"

Prosimy o umieszczenie w zgłoszeniu klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883".

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Data publikacji: 2020-02-27

Liczba wyświetleń: 461