Praca w branży gier

Unity Developer

dla Thing Trunk w Warszawa

Praca stała Programowanie

Jesteśmy niewielkim studio z dużym doświadczeniem. Po wyjątkowo udanej premierze Book of Demons (https://store.steampowered.com/app/449960/Book_of_Demons/) kontynuujemy prace nad kolejnymi projektami i powiększamy zespół. Jeśli szukasz ciekawej i stabilnej pracy w przyjaznej atmosferze przy ambitnych projektach właśnie nadarza się okazja.

Poszukujemy osoby na stanowisko Unity Developer, która wsparłaby zespół odpowiedzialny za grę Book of Aliens (https://store.steampowered.com/app/1196230/Book_of_Aliens/) oraz inne, niezapowiedziane jeszcze projekty.

Co będzie do zrobienia:
• tworzenie gier!
• prototypowanie nowych mechanik
• praca z istniejącymi systemami i kodem

Czego oczekujemy:
• znajomość C#
• znajomość Unity (zarówno 2D jak i 3D)
• doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub własne projekty
• doświadczenie w pracy z narzędziami do wersjonowania kodu
• umiejętność planowania pracy
• łatwość w komunikacji w języku polskim i angielskim w mowie i na piśmie

Mile widziane:
• wszelka znajomość zaawansowanych tematów zwiazanych z Unity typu DOTS, programowanie sieciowe, scriptable render pipelines, itp.
• znajomość C++
• znajomość innych silników poza Unity
• link do portfolio
• próbka kodu, którą chcesz się pochwalić (fragment kodu, który nie musi się kompilować)

Oferujemy:
• dalszy rozwój w zespole profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem
• przyjazną atmosferę pracy we względnie młodym, utalentowanym zespole pełnym pasjonatów
• ciekawe zadania
• wynagrodzenie adekwatne do umiejętności, doświadczenia i zakresu obowiązków
• stabilne zatrudnienie w długiej perspektywie czasowej

Informacje dodatkowe:
Oferujemy pracę na miejscu w biurze w Warszawie na Ursynowie (przy samej stacji metra Stokłosy) z elastycznym podejściem do godzin pracy. Przewidujemy czas na wdrożenie i stopniowe zwiększanie zakresu odpowiedzialności. Więcej informacji o nas na: www.thingtrunk.com
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres jobs@thingtrunk.com w tytule wpisując „Junior Unity Developer”.

Dane wysyłane na adres jobs@thingtrunk.com są przetwarzane wyłącznie w celach przeprowadzenia rekrutacji. Więcej informacji na temat administrowania powierzonymi nam danymi osobowymi znajdziesz na https://privacy.thingtrunk.com/

Data publikacji: 2020-02-28

Liczba wyświetleń: 540