Praca w branży gier

Programista Unreal Engine 4

dla Black Rose Projects S. A. w Sosnowiec

Praca stała Programowanie

OPIS STANOWISKA:
• tworzenie i edycja kodu gry,
• profilowanie i optymalizacja istniejącego już kodu,
• wsparcie programistyczne dla różnych modułów gry,
• wdrożenie, debugowanie i optymalizacja systemów w C ++
• stała współpraca z pozostałymi członkami zespołu.

WYMAGANIA:
• Praktyczna umiejętność projektowania i programowania w językach C / C++,
• Znajomość zagadnień dotyczących optymalizacji kodu/debugowania,
• Znajomość platformy Unreal Engine 4,
• Sprawne dołączanie własnego kodu, zewnętrznych bibliotek i niestandardowych urządzeń,
• Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
• Dobra znajomość języka angielskiego w celu zrozumienia dokumentacji,
• Zaangażowanie w wykonywaną pracę,
• Skuteczność w wypełnianiu powierzonych zadań,
• Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
• Portfolio zrealizowanych projektów.

MILE WIDZIANE:
• Doświadczenie w grach konsolowych i tworzeniu gier na platformy konsolowe
• Zdolność analitycznego myślenia,
• Dobra organizacja pracy,
• Kreatywność i pomysłowość,
• Pasja do tworzenia gier,

OFERUJEMY:
• Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system bonusów powiązany z wynikami pracy,
• Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie z branży gamedev,
• Pracę przy ciekawych projektach na skalę światową,
• Perspektywy rozwoju zawodowego,

Data publikacji: 2020-03-09

Liczba wyświetleń: 236