Praca w branży gier

User Acquisition Specialist

dla Gameset Sp. z o. o. w Zdalnie

Inne Inne

Jesteśmy agencją marketingu gamingowego. Tworzymy angażującą komunikację do młodych odbiorców czerpiąc ze świata gamingu. Jako pierwsi w Polsce przełożyliśmy doświadczenie z pracy z największymi markami w sieciowych agencjach, domach mediowych i consultingu na obszar gamingu z naciskiem na influencerów i live streaming.

Poszukujemy śmiałka o kompetencjach UA Specjalisty, który wspomógłby jeden z naszych projektów. Jesteś freelancerem poszukującym dodatkowego zlecenia? A może z powodu kwarantanny masz więcej wolnej przestrzeni, którą chciałbyś zająć ciekawą pracą projektową? Jeśli tak - koniecznie zerknij na szczegóły poniżej i APLIKUJ :)

Zakres obowiązków na projekcie:

  • Tworzenie i stała optymalizacja kampanii reklamowych nastawionych na pozyskiwanie użytkowników do gier mobilnych.
  • Realizacja wyznaczonych KPI.
  • Raportowanie wyników kampanii w oparciu o wskazane narzędzia.
  • Kontakt z sieciami reklamowymi.
  • Współpraca z działem design w zakresie tworzenia contentu reklamowego.

Oczekujemy:

  • Doświadczenia w prowadzeniu kampanii e-marketingowych ze szczególnym naciskiem na aplikacje mobilne.
  • Znajomości narzędzi reklamowych FB Ads, Google Ads, Iron Source, AppLovin.
  • Umiejętności analitycznych oraz interpretacji danych z prowadzonych kampanii.
  • Dobrej znajomość języka angielskiego.

Zgłoszenia przyjmujemy tu: career@gameset.co
Prosimy o podanie nazwy stanowiska w tytule wiadomości.

Data publikacji: 2020-04-01

Liczba wyświetleń: 480