Praca w branży gier

Footage Recorder

dla BoomBit S.A. w Gdańsk

Praca stała Inne

Title

BoomBit to doceniany na całym świecie wydawca i producent gier mobilnych. W tytuły takie jak “Dancing Line”, “Tanks A Lot” i “Ramp Car Jumping!” grają codziennie miliony fanów. Na nasz międzynarodowy zespół składa się ponad 160 doświadczonych pasjonatów. Każdy z nich ma okazję nie tylko rozwijać się i wpływać na losy firmy, ale też kształtować swój własny sukces.
Chcemy, abyś dołączył do nas jako:

Obowiązki:

  • Realizacja nagrań z gier na urządzeniach mobilnych oraz przy użyciu komputera;
  • Ścisła współpraca z video edytorami;
  • Tworzenie zrzutów ekranu z urządzeń mobilnych;
  • Archiwizacja materiałów w chmurze;
  • Granie w gry, granie w gry, granie w gry.

Oczekiwania:

  • Znajomość systemów Android i iOS;
  • Przynajmniej Legendary skill w grach mobilnych ;)
  • Znajomość Unity (poziom podstawowy);

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia uzależnione od doświadczenia i umiejętności;
  • Możliwość rozwoju w nowoczesnej branży technologii mobilnej;
  • Elastyczne godziny pracy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji na adres mailowy: jobs@boombit.com

Prosimy o załączenie poniższej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez BoomBit S.A. z siedzibą w Gdańsku, pry ul. Zacnej 2 („Administratora danych”) moich danych osobowych, które zostały zamieszczone w przekazanych przeze mnie Administratorowi danych dokumentach (CV, życiorys, list motywacyjny) w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji, zgodnie z rozporządzeniem UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych, Dz. Urz. UE L 119, s. 1).
Ponadto wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego CV w przyszłych procesach rekrutacyjnych organizowanych przez Administratora danych.
Zostałem poinformowany, że zgoda może zostać wycofana w dowolnym momencie, wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem."

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Data publikacji: 2020-05-06

Liczba wyświetleń: 766