Praca w branży gier

Game Designer

dla Spokko (grupa CD Projekt) w Warszawa

Praca stała Design

Spokko to dynamicznie rozwijające się studio deweloperskie specjalizujące się w realizacji projektów na urządzenia mobilne.

Nasz zespół to młodzi ludzie, których łączy ogromna pasja, kreatywność i lata pracy w branży gier wideo. Od sierpnia 2018 r. jesteśmy częścią Grupy Kapitałowej CD PROJEKT.
Zachowując niezależność, z dostępem do zaplecza twórczego i biznesowego Grupy, będziemy tworzyć wyjątkowe, ambitne, wysokiej jakości tytuły dla graczy z całego świata.

Poszukujemy kreatywnej i utalentowanej osoby z zamiłowaniem do gier na stanowisko Game Designera. Jeśli masz doświadczenie w projektowaniu gier i umiesz zarażać swoją wizją pozostałych członków zespołu, to może być stanowisko dla Ciebie!

ZADANIA

  • projektowanie i rozwój mechanik gameplayowych oraz ekonomii gry
  • koordynacja realizacji pomysłu od fazy koncepcyjnej po wdrożenie w projekt – zbieranie feedbacku, balansowanie i „dopieszczanie” projektu
  • tworzenie i aktualizowanie dokumentacji projektowej, aby inni członkowie zespołu mogli wprowadzać zawarte w niej pomysły w życie
  • wsparcie w procesie produkcji i implementacji proponowanych mechanik
  • balansowanie i iterowanie mechanik na podstawie własnej wiedzy oraz feedbacku
  • proponowanie oryginalnych rozwiązań, które wpasują się w wizję realizowanych projektów

WYMAGANIA:

  • minimum rok doświadczenia w roli Game Designera lub Technical Designera, mile widziany ukończony przynajmniej jeden projekt
  • umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów
  • umiejętność prototypowania w Unity / inny silniku
  • zaawansowana znajomość MS Excela
  • znajomość branży i aktualnych trendów na rynku
  • znajomość języka angielskiego (poziom B2 minimum)
  • umiejętność wcielania w życie pomysłów innych członków zespołu
  • umiejętność zrozumiałego i zwięzłego formułowania myśli
  • wiedza o procesie produkcyjnym gier
  • doprowadzanie zadań do końca

ZAPEWNIAMY:

  • pracę w młodym, ambitnym zespole przy znanym IP
  • wpływ na ostateczny kształt projektu
  • pracę w pełnym wymiarze godzin
  • typ umowy dostosowany do Twoich potrzeb
  • prywatną opiekę medyczną i MultiSport

Prosimy o umieszczenie w CV poniższej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Spokko Sp. z o.o. w organizacji moich danych osobowych, zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym na stanowisko wskazane w ogłoszeniu oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Spokko Sp. z o.o. w organizacji moich danych osobowych, zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Data publikacji: 2020-05-13

Liczba wyświetleń: 652