Praca w branży gier

Junior Level Designer

dla Live Motion Games S.A. w Chorzów

Praca stała Programowanie

Dynamicznie rozwijające się studio Live Motion Games, z siedzibami w Warszawie i Chorzowie, tworzące gry na platformę PC, poszukuje osób, które uzupełnią kilkunastoosobową ekipę. Na ten moment tylko i wyłącznie praca zdalna, ale po wygaszeniu pandemii praca w naszym biurze z możliwością pracy na Home Office kilka razy w miesiącu. Nasze biuro jest zlokalizowane w Chorzowie (2 minuty pieszo od rynku).
Poszukujemy osób na stanowisko: Junior Level Designer

Zakres obowiązków:

  • Projektowanie poziomów w grach komputerowych w środowisku Unity3D
  • Współpraca z pozostałymi designerami, grafikami, programistami oraz innymi członkami zespołu produkcyjnego

Wymagamy:

  • Dobrej znajomości środowiska Unity3D
  • Kreatywności
  • Dużej dbałości o detale oraz spójność tworzonych leveli
  • Znajomości różnych rozwiązań stosowanych w silniku Unity
  • Poczucia estetyki
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie B1/B2
  • Chęci do rozwijania swoich umiejętności
  • Umiejętności pracy w zespole

Mile widziane:

  • Umiejętności związane ze stanowiskiem Content Creatora
  • Doświadczenie w tworzeniu gier

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
  • Pracę w fajnym, niewielkim zespole
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Duży wpływ na tworzone gry
  • Elastyczne godziny pracy (core hours 9-14)
  • Home office kilka razy w miesiącu
  • Nowoczesne, wydajne stanowisko pracy
  • Zatrudnienie na podstawie umowy-zlecenia, umowy o dzieło, kontraktu B2B (faktura VAT) lub umowy o pracę.

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o wysłanie swojego CV wraz z portfolio na adres: silesia@livemotiongames.com, w tytule maila wpisując "Junior Level Designer"

Prosimy o umieszczenie w zgłoszeniu klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883".

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Data publikacji: 2020-05-18

Liczba wyświetleń: 951