Praca w branży gier

Marketing Producer

dla Spokko (grupa CD Projekt) w Warszawa

Praca stała Zarządzanie

Spokko to dynamicznie rozwijające się studio deweloperskie specjalizujące się w realizacji projektów na urządzenia mobilne.

Nasz zespół to młodzi ludzie, których łączy ogromna pasja, kreatywność i lata pracy w branży gier wideo. Od sierpnia 2018 r. jesteśmy częścią Grupy Kapitałowej CD PROJEKT.
Zachowując niezależność, z dostępem do zaplecza twórczego i biznesowego Grupy, będziemy tworzyć wyjątkowe, ambitne, wysokiej jakości tytuły dla graczy z całego świata.

Poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko Marketing Producer. Szukamy osoby chętnej do działania, kreatywnej i bardzo dobrze zorganizowanej. Jeśli masz doświadczenie w pracy związanej z zarządzaniem projektami w obszarze marketingu oraz chcesz uczestniczyć w tworzeniu i realizacji strategii marketingowych, a do tego znasz i interesujesz się branżą gier, to może być to praca idealna dla Ciebie!

ZADANIA

  • Planowanie, koordynacja, i egzekucja działań marketingowych
  • Nadzorowanie produkcji kontentu niezbędnego do realizacji przyjętej strategii marketingowej
  • Określanie celów strategii marketingowej
  • Współpraca z zespołami odpowiedzialnymi za marketing i komunikację w grupie CD Projekt
  • Monitorowanie i analiza działań konkurencji
  • Tworzenie raportów, prezentacji, i analiz
  • Nawiązywanie i zarządzanie współpracą z kluczowymi partnerami zewnętrznymi
  • Koordynacja pracy zespołu marketingowego i wewnętrznego zespołu produkcyjnego w zakresie terminowego tworzenia naszych reklam
  • Codzienne zarządzanie działaniami outsourcerów – głównie agencji reklamowych

WYMAGANIA:

  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku - mile widziane w branży gier komputerowych/mobilnych
  • Doświadczenie w planowaniu i realizacji strategii marketingowych
  • Doskonała znajomość języka angielskiego (minimum C1)
  • Kreatywność, proaktywność, i umiejętność dostosowania się do dynamicznie zmieniającego się środowiska pracy
  • Umiejętności komunikacyjne i multitasking
  • Pasja do gier i znajomość branży
  • Bardzo dobra znajomość PowerPoint i MS Office

ZAPEWNIAMY:

  • pracę w młodym, ambitnym zespole przy znanym IP
  • wpływ na ostateczny kształt projektu
  • pracę w pełnym wymiarze godzin
  • typ umowy dostosowany do Twoich potrzeb
  • prywatną opiekę medyczną i MultiSport

Prosimy o umieszczenie w CV poniższej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Spokko Sp. z o.o. w organizacji moich danych osobowych, zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym na stanowisko wskazane w ogłoszeniu oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Spokko Sp. z o.o. w organizacji moich danych osobowych, zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Data publikacji: 2020-05-19

Liczba wyświetleń: 416