Praca w branży gier

Regular Programmer

dla Madmind Studio w Bydgoszcz

Praca stała Programowanie

alt text

Jesteśmy Madmind Studio sp. z o.o, doświadczoną i nastawioną na rozwój firmą zajmująca się tworzeniem gier wideo. Na rynku istniejemy od roku 2016. Naszą pasją jest tworzenie horrorów, zarówno tych nastawionych na akcję, psychologiczne oddziaływanie na graczy jak i zupełnie oderwane od rzeczywistości, światy mrocznego-fantasy.

Więcej informacji o naszym studiu oraz grach znajdziesz tutaj:

Poszukujemy utalentowanego programisty do nowych projektów studia, opartych na silniku Unreal Engine 4

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Główne zadania:

  • praca w środowisku Unreal Engine 4
  • rozwój obecnych i tworzenie nowych mechanik
  • tworzenie i modyfikacja systemów UI
  • optymalizacja i debugowanie kodu
  • współpraca z zespołem developerskim w zakresie przygotowywania nowych oraz modyfikowania istniejących rozwiązań

Na tym stanowisku sprawdzi się osoba która:

  • doskonale programuje w C++
  • ma doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, o dzieło lub kontrakt.
  • Pracę w doświadczonym i zgranym zespole
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności
  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu
  • Stabilność zatrudnienia
  • Od 4000 zł do 6000 zł brutto, w zależności od posiadanych umiejętności i doświadczenia.

Jeżeli myślisz, że jesteś osobą której szukamy, wyślij nam CV oraz portfolio, które pozwoli ocenić nam Twoje umiejętności.

praca@madmind-studio.com

W aplikacji prosimy zawrzeć sformułowanie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).”.

Data publikacji: 2020-05-25

Liczba wyświetleń: 285