Praca w branży gier

User Acquisition Specialist

dla PlayWay w Warszawa lub zdalnie

Praca stała Zarządzanie

Poszukujemy specjalisty, który pomoże nam w pozyskaniu użytkowników dla naszych mobilnych gier - Car Mechanic Simulator, House Flipper, Tank Mechanic Simulator i innych.

Obowiązki:

  • Pozyskiwanie użytkowników do naszych gier mobilnych
  • Optymalizacja działań marketingowych
  • Produkcja materiałów marketingowych
  • Współpraca z deweloperami
  • Nadążanie za trendami rynkowymi

Wymagania:

  • doświadczenia w pracy przy produkcjach mobilnych na stanowisku UA lub pokrewnym
  • dobra znajomość platform Facebook Business i Google Ads
  • dobra znajomość funkcjonowania sklepów GP i Apple
  • wysoka komunikatywność
  • jęz. angielski na poziomie zaawansowanym

Oferujemy:

  • brak dress code'u, godziny pracy dostosowane pod Ciebie, możliwość nauki i poszerzenia swoich umiejętności
  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i włożonej pracy
  • wyjazdy na branżowe imprezy
  • pracę zdalną lub stanowisko na miejscu w Warszawie

Kontakt - contact@playway.com

Data publikacji: 2020-06-03

Liczba wyświetleń: 443