Praca w branży gier

Office Assistant

dla Kool2Play w Warszawa

Praca stała Inne

Cześć! Jesteśmy Kool2Play i robimy gry, które poza świetną rozrywką poruszają też ważne tematy. W związku z rozwojem naszego studia szukamy osoby na stanowisko Office Assistant.

Miejsce Pracy: ul. Śmiała 31, 01-523 Warszawa
Rodzaj pracy: Umowa o pracę, pełen etat
Od kiedy: Od zaraz

Zakres obowiązków:

  • dbanie o poprawny obieg dokumentów między spółką a biurem rachunkowym – tworzenie listy faktur wraz z opisami kosztów i lokacją w odpowiednie produkcje
  • archiwizacja dokumentacji
  • tworzenie listy bezpośrednich kosztów biurowych – zakup wyposażenia, środków higieny, itp.
  • codzienna dbałość o bezproblemowe funkcjonowanie biura
  • zarządzanie zapytaniami pracowników, dotyczącymi kwestii związanych z biurem (np. artykuły papiernicze, sprzęt)
  • wsparcie przy organizacji imprez, podróży służbowych, wyjść integracyjnych, spotkań pracowników
  • zapewnianie ogólnego wsparcia dla odwiedzających, w profesjonalny i przyjazny sposób
  • zapewnianie wsparcia bezpośredniemu przełożonemu oraz wedle potrzeby zespołom

Wymagania:

  • wysoki poziom samoorganizacji, dyscyplina i uporządkowanie
  • bardzo dobre umiejętności komunikacji ustnej i pisemnej w języku polskim i angielskim
  • bardzo dobra znajomość Google Drive i wszystkich programów Microsoft Office: Word, PowerPoint, Outlook i Excel
  • umiejętność zarządzania czasem, wielozadaniowość
  • zaradność
  • energiczność
  • chęć nauki i rozwoju

Oferujemy:

  • umowę o pracę na pełen etat
  • pakiet premium prywatnej opieki medycznej
  • możliwość rozwoju zawodowego (specjalista, manager i senior manager) oraz zwiększenia wynagrodzenia (zależne od doświadczenia i skuteczności pracy)

Wyślij swoje CV na adres monikas@kool2play.com i stwórzmy razem coś cool :)

Do przesłanej oferty prosimy o dodanie następującej informacji: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.)

Data publikacji: 2020-06-04

Liczba wyświetleń: 448