Praca w branży gier

Programista AI

dla Acid Wizard Studio w Warszawa

Praca stała Programowanie

Cześć! Jesteśmy Acid Wizard Studio, całkowicie niezależnym studiem z Warszawy tworzącym autorskie gry na PC. Możesz nas znać z Darkwood, ciepło przyjętego survival horroru. Obecnie szukamy samodzielnego programisty AI oraz gameplayu w Unity do ścisłej współpracy z designerami nad "taktyczną" grą turową.

Obowiązki:
• Implementacja oraz projektowanie całości sztucznej inteligencji w grze.
• Przepisanie obecnego prototypu gry.
• Tworzenie nowych funkcjonalności gameplayowych.

Warto do nas dołączyć, jeżeli:
• Gry komputerowe to Twoja pasja.
• Potrafisz skupić się na wyznaczonym zadaniu.
• Lubisz pracować w małym zespole z płaską strukturą.

Mile widziane:
• Doświadczenie w machine learning.
• Otwartość i komunikatywność.
• Doświadczenie w pracy w zespole.
• Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

Oferujemy:
• Wynagrodzenie w wysokości 4000-8000 PLN netto.
• Pracę nad pasjonującymi projektami.
• Elastyczne godziny pracy (Core hours 12-16).
• Pracę na pełen etat - obecnie zdalnie, docelowo stacjonarnie w naszym biurze w centrum Warszawy.
• Crunch wyłącznie w wyjątkowych sytuacjach.
• Niekorporacyjną atmosferę.

Jeżeli jesteś zainteresowany, napisz do nas na initiation@acidwizardstudio.com, dopisując w temacie "Programista AI", oraz dodaj tą klauzulę w treści maila:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie obecnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych (zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych))."

Lub aplikuj używając przycisku poniżej ;)

Data publikacji: 2020-06-23

Liczba wyświetleń: 1572