Praca w branży gier

Art Director

dla Gruby Entertainment w Warszawa lub zdalnie

Praca stała Grafika i animacja

Gruby Entertainment poszukuje Art Directora, który zdefiniuje kierunek artystyczny projektu shootera FPP osadzonego w niedalekiej, mrocznej przyszłości.
Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kształtowanie wizji artystycznej oraz nadzorowanie postępu prac związanych ze wszystkimi wizualnymi aspektami gry.

Obowiązki:

  • Stworzenie stylu artystycznego dla gry na podstawie wstępnej wizji projektu
  • Tworzenie concept artu dla innych artystów
  • Nadzorowanie zespołu pod względem artystycznym
  • Aktywny udział w procesie powstawania części artystycznej gry
  • Koordynowanie prac zespołu oraz współpraca z innymi działami

Wymagania:

  • Minimum 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość narzędzi do tworzenia grafiki 2D / 3D
  • Praktyczna znajomość związana z grafiką 3D w grach
  • Kreatywnego zaangażowania w projekt
  • Doświadczenia w kierowaniu zespołem
  • Biegła komunikacja w języku angielskim

Mile widziane:

  • Dużym plusem będzie znajomość Unreal Engine 4
  • Profilowe wykształcenie
  • Doświadczenie w projektowaniu UI/UX

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie 10 - 14k brutto w zależności od umiejętności oraz doświadczenia
  • Kreatywna swoboda podczas tworzenia projektu
  • Elastyczne godziny pracy
  • Praca na miejscu w Warszawie lub zdalnie

CV wraz z portfolio prosimy kierować na formularz pod ogłoszeniem.

Data publikacji: 2020-06-23

Liczba wyświetleń: 952