Praca w branży gier

UI Developer

dla Simteract w Kraków/Warszawa

Praca stała Programowanie

Jesteśmy Simteract, wprowadzamy rzeczywistość do wirtualnych światów 😊
Zajmujemy się tworzeniem gier z gatunku premium indie simulation. Pracujemy nad grami symulacyjnymi i profesjonalnymi systemami symulacji wykorzystywanymi m.in. do szkolenia inteligentnych samochodów.
Dzięki doświadczeniu naszego zespołu, jego know how i technologii wypracowanej na przestrzeni lat, posiadamy zaplecze, które pozwala nam produkować gry na poziomie trudno osiągalnym dla mniej doświadczonych twórców.
Mamy ambicję być jednoznacznie kojarzonym na globalnym rynku gier z segmentem premium indie simulation.

Chcesz wiedzieć więcej? Odwiedź naszą stronę: www.simteract.com

Czego od Ciebie oczekujemy:

  • doświadczenie z Unreal Engine 4,
  • doświadczenie z C ++ w UE4,
  • doświadczenie w programowaniu interfejsu użytkownika UE4 (BP i C ++),
  • zrozumienie rynku gry i zwrócenie uwagi na potrzeby graczy,
  • doświadczenie z konsolami.

Obowiązki:

  • implementowanie UI na podstawie projektów graficznych,
  • implementacja interfejsu użytkownika w silniku Unreal Engine 4, na podstawie dostarczonego designu,
  • praca z Blueprint i C++.

Co oferujemy:

  • wynagrodzenie adekwatne do Twoich umiejętności,
  • elastyczne godziny pracy,
  • możliwość pracy zdalnej,
  • dowolny rodzaj umowy,
  • udział w sukcesie komercyjnym gier,
  • super lokalizację na Zabłociu,
  • bezpłatny parking.

Pracujemy w niewielkich zespołach i płaskiej strukturze - każdy Twój dobry pomysł będzie dla nas ważny i da Ci realny wpływ na kierunki działań firmy. Jeśli to jest coś w czym chciałbyś/chciałabyś się rozwijać dalej, wyślij swoje CV na praca@simteract.com

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Simteract Sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym (w tym CV) dla potrzeb niezbędnych do realizacji tego i pozostałych procesów rekrutacyjnych.
Zostałem poinformowany, że zgoda może zostać wycofana w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem."

Data publikacji: 2020-06-24

Liczba wyświetleń: 340