Unity Developer - Junior. Praca w małym zespole przy grze 3D

dla Crystal Apps S.C. w Warszawa, Centrum.

Praca stała Programowanie

Poszukujemy programisty, doświadczonego w pracy z silnikiem Unity 3D.

Obowiązki:

  • Tworzenie gry Third Person Perspective
  • Rozwijanie projektu gry w oparciu o GDD
  • Gameplay design w oparciu o gotowe skrypty
  • Projektowanie oraz realizacja prostych skryptów.
  • Testowanie i debugging.
  • Praca z zespołem

Wymagania:

  • Dobra znajomość Unity3D.
  • Dobra znajomość C#.
  • Język angielski w stopniu komunikatywnym.
  • Dobra znajomość branży gier.

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy komercyjnej na silniku Unity.

Oferujemy:

Praca na pełen etat w biurze w centrum Warszawy.
Forma współpracy: B2B, UoD, UoP.
Elastyczne godziny pracy.
Wynagrodzenie: 3000 - 5000 pln miesięcznie netto.

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta- napisz na contact@crystalapps.eu
W tytule wiadomości umieszczając - Unity Developer.
Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Data publikacji: 2020-06-24

Liczba wyświetleń: 987