Praca w branży gier

UE4 / C++ Developer

dla Coconaut Games w Warszawa

Praca stała Programowanie

Jesteśmy nowym Warszawskim zespołem, który od sierpnia rozpoczyna pracę nad grą typu sandbox / adventure / crafting, na platformę PC. Do naszego teamu, poszukujemy Programisty Unreal Engine 4.

Data rozpoczęcia projektu: Sierpień 2020

Opis stanowiska:

  • tworzenie, prototypowanie i nadzorowanie nowych funkcjonalności;
  • core programming gry;
  • modyfikowanie, debugowanie i optymalizowanie kodu w Blueprintach i w C++;
  • tworzenie warstwy UI w silniku;
  • tworzenie dokumentacji projektowej w języku angielskim;
  • całościowy nadzór nad stroną techniczną projektu (kontrola wersji, debugowanie);
  • optymalizacja całości projektu;
  • komunikacja z pozostałymi członkami zespołu;

Wymagania:

  • Minimalnie 3 lata doświadczenia w tworzeniu gier i/lub wydana gra AAA;
  • Doskonała znajomość Unreal Engine 4, Blueprintów oraz C++;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • Umiejętność pracy z P4v;
  • Umiejętność tworzenia przejrzystej dokumentacji projektowej w języku angielskim;
  • Komunikatywność;
  • Zdolność samodzielnej organizacji i planowania zadań, jak również terminowość;

Dodatkowym atutem będzie:

  • Znajomość rynku gier;
  • Doświadczenie z proceduralną generacją otoczenia;
  • Doświadczenie z PhysX;

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie odpowiednie do doświadczenia oraz umiejętności;
  • Możliwość podwyżek, premii i awansu;
  • Elastyczny czas pracy (core hours: 11:00-16:00);
  • Biuro w wygodnej lokalizacji;

Jeśli jesteś zainteresowany/a, prześlij CV i/lub link do portfolio używając formularza poniżej.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Częścią procesu rekrutacyjnego będzie rozmowa rekrutacyjna oraz zadanie testowe.

Prosimy o umieszczenie w zgłoszeniu klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883".

Data publikacji: 2020-07-02

Liczba wyświetleń: 522