Praca w branży gier

Starszy specjalista ds. marketingu

dla VARSAV Game Studios S.A. w Warszawa

Praca stała Inne

VARSAV Game Studios S.A. koncentruje swoją działalność na tworzeniu gier komputerowych, działalności wydawniczej i inwestycjach w firmy z branży gier. Pierwsza produkcja studia, Bee Simulator, została wydana 14 listopada 2019 r. jednocześnie na PC, PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch, zarówno w wersji pudełkowej, jak i cyfrowej. Nasze przyszłe projekty będą koncentrować się na motto: „gry z innej perspektywy”, z unikalną perspektywą głównego bohatera, wcześniej nieznaną w innych grach. 35-osobowy zespół VARSAV Game Studios skupia się na rozwoju gry Giants Uprising, której zapowiedź spotkała się z bardzo pozytywnym przyjęciem podczas Gamescom 2019 oraz pre-produkcji Arii, kolejnej dużej gry studia z głównym bohaterem w postaci zwierzęcia.

Obecnie poszukujemy do zespołu osoby na stanowisko:
Starszego Specjalisty / Kierownika ds. marketingu

naszych gier, w tym Giants Uprising, Aria oraz pierwszych projektów w ramach uruchamianego właśnie wydawnictwa.

Główne zadania:

  • stworzenie strategii marketingowej dla powstających gier
  • planowanie, realizacja i koordynacja działań marketingowych,
  • współpraca w tworzeniu i zarządzaniu stronami internetowymi poszczególnych projektów,
  • bieżąca analiza trendów, nowych narzędzi z obszaru e-marketingu i rekomendacji wdrażania innowacji i optymalizacji w obszarze komunikacji online, ( pozyskiwanie partnerów medialnych i bieżąca współpraca z mediami, w tym kontakt z recenzentami (np. youtuberami),
  • bieżący kontakt ze społecznością przez fora dyskusyjne oraz portale,
  • dbanie o wizerunek Spółki oraz jej projektów
  • realizacja i kontrola budżetu kampanii promowanego tytułu
  • ustalanie i realizacja wyznaczonych KPI
  • analizowanie i raportowanie efektywności kampanii przy wykorzystaniu dostępnych narzędzi
  • budowanie długotrwałych relacji z klientami
  • pozyskiwanie nowych kontraktów
  • umiejętność prowadzenia zespołu marketingowo-sprzedażowego będzie dodatkowym atutem

Profil idealnego kandydata:

  • gracz komputerowy :)
  • bardzo dobra znajomość rynku gier PC / konsolowych,
  • minimum 3-letnie doświadczenie w marketingu gier komputerowych,
  • siła przebicia i wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,
  • wzorowy warsztat pisarski,
  • szeroka wiedza z zakresu marketingu i public relations,
  • łatwość budowania efektywnych relacji biznesowych,
  • umiejętność kreatywnego myślenia, wdrażania innowacyjnych pomysłów oraz chęć podejmowania wyzwań,
  • umiejętność prowadzenia kilku projektów jednocześnie,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • bardzo dobra znajomości j. angielskiego.
  • doświadczenie w prowadzeniu kampanii na Kickstarterze będzie dodatkowym plusem.

Oferujemy:

  • umowa o pracę,
  • udział w unikalnych projektach w tym budowaniu wydawnictwa dla studiów indie,
  • biuro w ścisłym centrum Warszawy oraz możliwość częściowej pracy zdalnej,
  • świetną atmosferę w pracy
  • możliwości twórczego rozwinięcia swojego potencjału w innowacyjnej branży,
  • potencjalny pakiet premiowy uzależniony od sprzedaży kluczowych tytułów,
  • wszelkie konieczne narzędzia i wsparcie firmy.

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: varsav@varsav.com (ze wskazaniem nazwy stanowiska w tytule maila).

W dokumentach aplikacyjnych prosimy zamieścić poniższą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Data publikacji: 2020-07-06

Liczba wyświetleń: 400