Praca w branży gier

Grafik 3D / Level designer

dla Crazy Rocks sp. z o.o. w Warszawa

Praca stała Grafika i animacja

Cześć !

Twórcy hitów takich jak "Street Warriors Online" czy "Ski Sniper" poszukują Grafika 3D / Level designera do pracy nad najnowszą produkcją "Contraband Police".

Jest to gra FPP osadzona w klimacie komunistycznego kraju lat `80. Mamy pół-otwarty świat po którym można poruszać się za pomocą aut, strzelaniny, sprawdzanie dokumentów kierowców, generator tożsamości postaci etc.
Projekt jest już na zaawansowanym etapie (posiadamy grywalne demo). Pracujemy w Unity 2019.

Główne zadania:

  • pojazdy (dodatkowe pojazdy, korekty do obecnych)
  • lokacje (proste budynki, propsy, ogrodzenia itd, rozmieszczanie przygotowanych obiektów na scenie)
  • modelowanie terenu (kształt, malowanie, wegetacja, dodatkowe skały)
  • proste animacje postaci (dodatkowe - obecnie posiadamy większość)
  • dodatkowe elementy UI 2D (ikonki, wskaźniki, hud)

Wymagania:

  • Blender
  • Obsługa Unity (rozmieszczanie obiektów, ustawianie właściwości obiektów)
  • Substance Painter (mile widziane)

Wynagrodzenie:
4000 - 6000 PLN (w zależności od poziomu umiejętności oraz rodzaju umowy)

Praca na miejscu w Warszawie (Żoliborz ul. Mickiewicza - biurowiec Megadex)

  • wygodny dojazd (metro pl. Wilsona)
  • na miejscu bufet z obiadami, parking
  • elastyczne godziny pracy

Prosimy o przesyłanie CV oraz prac graficznych (tylko obiekty low-poly, układy obiektów).

Zapraszamy do współpracy :) !

Data publikacji: 2020-07-08

Liczba wyświetleń: 719