Praca w branży gier

Grafik 3d Propsy i narzędzia w 3d

dla Paweł Malankiewicz w Zdalnie/Kraków

Zlecenie Grafika i animacja

Dla nowego studia tworzącego gry wyścigowe szukamy:
Grafik 3D
Zakres obowiązków:

tworzenie wysokiej jakości modeli highpoly/lowpoly
przygotowanie map UV, tekstur, materiałów PBR
integracja przygotowanych assetów z silnikiem Unity

Umiejętności jakich oczekujemy:

tworzenie assetów 3D na potrzeby gier mobilnych, modelowanie highpoly/lowpoly
bardzo dobrej znajomości programów: Blender lub 3DsMax a także Photoshop, Substance Painter
znajomości procesu tworzenia modeli 3D do gier
umiejętności optymalizacji modeli i tekstur pod kątem wydajności w grach
dobrej komunikacji i umiejętności pracy w zespole
komunikatywnej znajomości języka angielskiego w mowie i w piśmie
doświadczenie w tworzeniu gier komputerowych lub na platformy mobilne
znajomość środowiska Unity / Unreal Engine 4

Mile widziane:

doświadczenie w tworzeniu gier i aplikacji VR

Data publikacji: 2020-07-13

Liczba wyświetleń: 908