Praca w branży gier

Game UX Designer

dla Stribog Games w Kraków

Praca stała Programowanie

OneMoreGame.STUDIO poszukuje osoby, która zadba o projektowanie doświadczeń graczy gry mobilnej typu Match-3. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za projektowanie rozwiązań nie tylko pod kątem użyteczności, ale też pod kątem emocji towarzyszących grze, regularnego podnoszenia poziomu dopaminy graczom. Jako studio growe rozumiemy wartość płynącą z projektowania zorientowanego na użytkownika i rozwijamy swoje kompetencje w tym zakresie. Z tego względu doświadczenie zdobyte na podobnym stanowisku (min. 2 lata) jest wymogiem koniecznym, podobnie jak granie w gry mobilne oraz świetne zdolności komunikacyjne.

Twoje zadania

  • Player research, analiza konkurencji
  • Projektowanie mockupów i funkcjonalnych prototypów
  • Projektowanie flowów interakcji z interfejsem
  • Sprawna komunikacja z Product Ownerem, Game Designerem, UI Designerem i resztą Zespołu
  • Analiza i tworzenie podsumowań playtestów
  • Przekazywanie wniosków z playtestów reszcie zespołu oraz rekomendowanie i argumentowanie rozwiązań
  • Dbanie o poprawny przebieg procesu projektowego

Wymagane skille

  • Pasja do gier mobilnych
  • Doświadczenie (min. 2 lata) na stanowisku Game UX Designera, UX Designera lub podobnym
  • Bardzo dobre zdolności komunikacyjne
  • Znajomość narzędzi projektowych (np. proto.io, ale to Ty wybierasz najbardziej odpowiednie narzędzie dla danego projektu)
  • Zdolności analityczne i umiejętność tworzenia czytelnych podsumowań
  • Rozumienie i uwzględnianie w swojej pracy trzech perspektyw: użytkownika, biznesu i developmentu
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Mile widziane

  • Doświadczenie w branży gier
  • Portfolio

Oferujemy

  • Pracę w branży gier – brak dress codu, fajni ludzie, przyjazna atmosfera
  • Umowę dopasowujemy do Ciebie – wybierasz pomiędzy umową o pracę a B2B
  • Organizujemy wyjazdy na konferencje branżowe oraz szkolenia
  • Regularnie spotkamy się na imprezach integracyjnych, zarówno zespołowych jak i ogólnofirmowych
  • Zadbamy o Ciebie jak trzeba – każdy z pracowników posiada pakiet benefitów socjalnych w postaci karty sportowej, opieki medycznej, lekcji językowych oraz kawy, owoców i popcornu w firmowej kuchni
  • Wspieramy bycie fit! Dopłacamy Ci za przyjazd rowerem do pracy
  • Możesz pracować zdalnie do 2 dni w tygodniu, w porozumieniu z przełożonym i z osobami, z którymi bezpośrednio współpracujesz

Data publikacji: 2020-07-15

Liczba wyświetleń: 435