Praca w branży gier

Data Analyst

dla Stribog Games w Kraków

Praca stała Inne

Poszukujemy osoby, która swoją wiedzą i doświadczeniem wesprze nasze zespoły tworzące gry. Analityk będzie odpowiedzialny za analizę danych ilościowych dotyczących zachowań graczy, budowanie predykcyjnych modeli przychodowych oraz wsparcie działu marketingu w budowaniu skutecznych kampanii UA.

Twoje zadania

  • Analiza danych ilościowych dotyczących zachowań graczy
  • Ścisła współpraca z zespołami produktowymi polegająca na dostarczaniu i prezentacji odpowiednich danych dotyczących środowiska gier i graczy
  • Prezentowanie wyników analiz, wniosków i rekomendacji do Zarządu w formie jasnych i czytelnych raportów
  • Rekomendowanie rozwiązań na podstawie uzyskanych danych w celu wsparcia i optymalizacji procesów decyzyjnych zachodzących w firmie
  • Projektowanie A/B testów oraz przygotowywanie analiz wykorzystywanych do rozwoju produktów

Twoje umiejętności

  • Znajomość współczesnych narzędzi do gromadzenia i analizy danych – AWS, Jupyter, Tableau, itd.
  • Umiejętność programowania w języku Python
  • Dobra znajomość SQL’a
  • Minimum 1-2 lat doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków na podstawie liczb
  • Proaktywne podejście do pracy, zaangażowanie i komunikatywność

Mile widziane

  • Wykształcenie wyższe, preferowane nauki ścisłe: matematyka, statystyka, ekonometria, informatyka lub pokrewne
  • Samodzielność w działaniu i silna orientacja na cel
  • Znajomość podstawowych wskaźników KPI stosowanych w analityce gier
  • Pasja do analityki
  • Znajomość branży gier

Oferujemy

  • Umowę dopasowaną do Ciebie – wybierasz pomiędzy umową o pracę a B2B
  • Elastyczne godziny pracy
  • Pracę w branży gier – brak dress codu, fajni ludzie, przyjazna atmosfera
  • Wyjazdy na konferencje branżowe oraz szkolenia
  • Regularne spotkanie na imprezach integracyjnych, zarówno zespołowych jak i ogólnofirmowych
  • Zadbamy o Ciebie jak trzeba – każdy z pracowników posiada pakiet benefitów socjalnych w postaci karty multisport, opieki medycznej Lux-Med, lekcji językowych oraz kawy, owoców i popcornu w firmowej kuchni
  • Wspieramy bycie fit! Dopłacamy Ci za przyjazd rowerem do pracy (parking dla rowerów w podziemiu biurowca)
  • Home office do 2 dni w tygodniu
  • Praca w siedzibie firmy w Krakowie w nowoczesnym biurowcu z tarasem widokowym na dachu

Data publikacji: 2020-07-17

Liczba wyświetleń: 544