Praca w branży gier

Gameplay and Balance - Game Designer

dla Stribog Games w Kraków

Praca stała Design

Gemstone Legends - mobile RPG z elementami matchowania poszukuje do projektu Senior/Regular Game Designera, z pasją do głębokiego gameplay’u, rozbudowanej meta-gry i ekonomii oraz współpracy z zaangażowanym community.

Czujesz się swobodnie w klimacie high fantasy? Lubisz gry oparte o współpracę i rywalizację pomiędzy gildiami? PvP i balans to pojęcia, które często przewijają się w Twoich myślach? Posiadasz doświadczenie w branży?

Jeśli w myślach na większość odpowiedziałaś/eś sobie „tak” to napisz do nas!

Gemstone Legends

Twoje zadania

  • Współtworzenie nowych funkcjonalności w Gemstone Legends
  • Utrzymywanie wizji gry wraz z zespołem designerów
  • Tworzenie testów, zbieranie oraz analizowanie danych w celu optymalizacji KPI
  • Tworzenie prototypów i iterowanie mechanik gry
  • Balansowanie rozgrywki oraz bohaterów, tworzenie META, projektowanie zdrowych i ciekawych warunków do PvE oraz PvP.
  • Współpraca z designerami, analitykami, marketingiem, programistami, projektantami UX oraz artystami
  • Tworzenie dokumentacji projektu przez cały cykl jego realizacji

Twoje umiejętności

  • Doświadczenie w projektowaniu gier F2P monetyzowanych przez IAP
  • Doświadczenie w projektowaniu gier RPG
  • Umiejętność projektowania gier z myślą o monetyzacji
  • Analityczne spojrzenie na zarządzanie balansem i ekonomią
  • Minimum rok doświadczenia w pracy jako game designer lub na zbliżonych stanowiskach
  • Znajomość sektora rynku gier mobilnych
  • Swoboda w posługiwaniu się językiem angielskim w piśmie i mowie

Oferujemy

  • Praca w branży gier – brak dress codu, fajni ludzie, przyjazna atmosfera
  • Umowa dopasowana do Ciebie – wybierasz pomiędzy umową o pracę, a B2B
  • Elastyczne godziny pracy
  • Wyjazdy na konferencje branżowe oraz szkolenia
  • Regularne spotkanie na imprezach integracyjnych, zarówno zespołowych jak i ogólnofirmowych
  • Zadbamy o Ciebie jak trzeba – każdy z pracowników posiada pakiet benefitów socjalnych w postaci karty multisport, opieki medycznej Lux-Med, lekcji językowych oraz kawy, owoców i popcornu w firmowej kuchni
  • Wspieramy bycie fit! Dopłacamy Ci za przyjazd rowerem do pracy
  • Home office do 2 dni w tygodniu
  • Praca w siedzibie firmy w Krakowie w nowoczesnym biurowcu z tarasem widokowym na dachu

Aby aplikować wyślij CV na adres: jobs@onemoregame.studio
W podaniu prosimy o dodanie poniższej klauzuli, abyśmy mogli przeprowadzić proces rekrutacyjny:

Data publikacji: 2020-07-27

Liczba wyświetleń: 438