Praca w branży gier

Starszy specjalista ds. marketingu

dla Rebel Sp. z o.o. w Gdańsk

Praca stała Inne

Firma Rebel Sp. z o.o. ogłasza rekrutację na stanowisko:
Starszy specjalista ds. marketingu/Product Manager

Głównym obowiązkiem zatrudnionej osoby będzie planowanie, realizacja oraz ewaluacja kampanii marketingowych gier studia REBEL (rynki zagraniczne oraz rynek polski).

Przykładowe zadania:

  • prowadzenie kompleksowych działań promocyjnych w mediach społecznościowych (Facebook, Instagram, etc.) oraz portalach branżowych (BGG, etc.)
  • ścisła współpraca z zagranicznymi oraz polskimi recenzentami/blogerami
  • wsparcie partnerów wydawniczych w promocji gier studia REBEL
  • marketingowe wsparcie procesu sprzedaży naszego handlowca
  • dbanie o wewnętrzny oraz zewnętrzny PR studia REBEL
  • współpraca przy organizacji stoiska na eventach branżowych
  • monitorowanie i analiza otoczenia konkurencyjnego produktów studia
  • nadzór nad stroną www studia oraz aktualizacja zawartych na niej treści
  • planowanie kampanii w oparciu o aplikację ASANA

Wymagania:

  • minimum 2-letnie doświadczenie w obszarze marketingu gier (ze wskazaniem na gry planszowe)
  • bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność oraz inicjatywa
  • biegłość w prowadzeniu działań promocyjnych w mediach społecznościowych oraz portalach branżowych
  • umiejętność nawiązywania i podtrzymywania relacji z partnerami biznesowymi
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie)
  • podstawowa znajomość programów grafiki 2D (Photoshop lub inne)
  • miejsce zamieszkania: Trójmiasto albo gotowość do przeprowadzki
  • gotowość do odbywania podróży służbowych
  • silne kompetencje w zakresie wystąpień publicznych
  • wytrwałość w dążeniu do celu (zdolność “wchodzenia przez okno po wyrzuceniu przez drzwi” :))

Mile widziane:

  • znajomość narzędzi FB Ads Manager i Google Analytics oraz umiejętność analizy zawartych w nich danych

Oferujemy:

  • zatrudnienie w stabilnie rozwijającej się firmie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę w przyjaznym zespole, w atmosferze wzajemnego szacunku i wsparcia
  • pakiet benefitów (atrakcyjne zniżki pracownicze, dofinansowanie karty sportowej, ubezpieczenie grupowe, świeże owoce w biurze)
  • elastyczny czas pracy
  • miejsce na pokładzie statku, którego celem są nieodkryte dotychczas lądy

Aplikacje (CV oraz list motywacyjny) proszę przesyłać na adres slawomir.gacal@rebel.pl do dnia 05.08.2020.

Podanie w CV danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Administratorem danych jest Rebel sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku przy ul. Budowlanych 64C. Dane zbieramy wyłącznie dla potrzeb rekrutacji. Poprzez kontakt e-mail z prywatnosc@rebel.pl masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres nie dłuższy niż 2 miesiące po zakończeniu niniejszego procesu rekrutacji, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres nie dłuższy niż 24 miesiące po zakończeniu niniejszego procesu rekrutacji.

Ponadto Twoje dane osobowe możemy przechowywać dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji przez okres wynikający z przepisów prawa. Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.

W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem e-mail prywatnosc@rebel.pl.

Data publikacji: 2020-07-27

Liczba wyświetleń: 311