Praca w branży gier

[Mid+] UE4 Game Developer

dla Hypnotic Ants w Radom i okolice (lub częściowo zdalnie)

Praca stała Programowanie

[Widełki netto dla B2B: 7 000 - 14 000 PLN]

HypnoticAnts, czyli zespół zapaleńców gier z miłym budżetem i świetną atmosferą w biurze, poszukuje samodzielnych UE4 Developerów z aspiracjami. ;)
Tworzymy gry gatunkowo na pograniczu Survive, Akcje, Symulacja -> naszą najświeższą produkcję możesz podglądnąć na Steamie: https://store.steampowered.com/app/1281640/Medic_Pacific_Corpsman/
www.HypnoticAnts.com

Jeżeli podzielasz nasz zapał do gier, a ich produkcja to coś, czym chcesz się zająć na poważnie w pełnym wymiarze czasu - czuj się osobiście zaproszony do Teamu.

Szukamy Game Developerów z takimi kompetencjami jak:

  • Bardzo dobra znajomość obsługi silnika Unreal Engine 4
  • Dobra znajomości języka C++
  • Dobra znajomości Blueprintów
  • Łatwość w przyswajaniu nowych technologii i ich adaptacji w projekcie
  • Wiedza dotycząca procesu tworzenia gier
  • Kreatywność i dzielenie się własnymi pomysłami
  • Dobra organizacja pracy i prowadzenia dokumentacji

Twoje zadania będą polegać na:

  • Tworzeniu wysokiej jakości kodu źródłowego (zarówno silnika gry jak i samej gry)
  • Analizowaniu i poprawianiu błędów w kodzie
  • Optymalizacji kodu pod kątem wydajności, bezawaryjnego działania i czytelności
  • Tworzeniu i prototypowaniu nowych mechanik
  • Współpracy z artystami, designerami, producentem
  • Budowaniu realistycznego obrazu wojny gdzie trup ściele się co kilka metrów ;))

Czeka na Ciebie:

  • Wynagrodzenie adekwatne do wkładu wniesionego w projekt i doświadczenia (dogadamy się:))
  • Umowa B2B (lub inna preferowana, z maksymalnym kosztem pracodawcy w granicy widełek)
  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwość częściowej pracy zdalnej
  • Realny wpływ na powstające gry i możliwość realizacji własnych inicjatyw/pomysłów
  • Pracę przy oryginalnych, ciekawych projektach
  • Pracę w zgranej ekipie świetnych specjalistów (niebędących żółtodziobami na rynku IT!)
  • Zdrowe przekąski i kawę/herbatę w biurze

Do usłyszenia!

Podrzucam wzór niezbędnej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez HYPNOTIC ANTS STUDIO SP Z O.O., Stanisława Zbrowskiego 14/17, 26-600 Radom NIP: 7962984871, w celu prowadzenia aktualnej rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.
Klauzula opcjonalna:
Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez HYPNOTIC ANTS STUDIO SP Z O.O., Stanisława Zbrowskiego 14/17, 26-600 Radom NIP: 7962984871, w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji.

Data publikacji: 2020-08-05

Liczba wyświetleń: 367