Praca w branży gier

Junior Community Manager

dla Live Motion Games S.A. w Warszawa/Zdalnie

Praca stała Zarządzanie

Zakres obowiązków:
Pomoc przy opiece nad stronami społecznościowymi oraz szerzenie informacji na temat naszych gier.
Współpraca z designerami, grafikami, programistami oraz innymi członkami zespołu produkcyjnego.

Wymagamy:
Znajomość języka angielskiego na poziomie min. C1;
Umiejętność tworzenia i wdrażania strategii mediów społecznościowych: facebook, twitter, youtube, steam; twitch, discord;
Doświadczenie w copywritingu (język angielski);
Znajomość trendów;
Staranność i dobra organizacja pracy, terminowość;
Umiejętność tworzenia angażujących treści;
Znajomość branży gier;
Kreatywne podejście do pracy;
Bycie graczem i zajawka giereczkami;

Mile widziane:
Umiejętności zarządzania stronami STEAM;
Doświadczenie na podobnym stanowisku;
Znajomość i umiejętności zarządzania aplikacją DISCORD;

Oferujemy:
Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności;
Pracę w fajnym, nietoksycznym zespole;
Możliwość rozwoju zawodowego;
Wpływ na tworzone gry;
Elastyczne godziny pracy;
Nowoczesne, wydajne stanowisko pracy;

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o wysłanie swojego CV na adres: work@livemotiongames.com w tytule maila wpisując "Junior Community Manager "

Prosimy o umieszczenie w zgłoszeniu klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883".

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Data publikacji: 2020-08-31

Liczba wyświetleń: 988