Praca w branży gier

Social Media Manager

dla Frozen District w Kraków

Praca stała Inne

Cześć!

Krakowskie studio Frozen District otwiera swoje podwoje dla nowej osoby do działu Marketingu na stanowisko Social Media Manager.

Jesteśmy niedużym studiem, odpowiedzialnym między innymi, za stworzenie i ciągłe wspieranie House Flippera wraz z dodatkami.

Czego oczekujemy ?

  • Co najmniej 2 lat doświadczenia w zarządzaniu Social Mediami w obszarze Gamedevu,
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie C1 lub wyższym,
  • Swobodnego pióra i lekkości wypowiedzi,
  • Kreatywności i odwagi w działaniu,
  • Pasji do gier komputerowych.

Mile widziane

  • Znajomość pracy w Agile,
  • Znajomośc narzędzi Discord, Clickapp, Confluence,
  • Podstawowa znajomość programów graficznych (GIMP, Photoshop, etc.).

Obowiązki:

  • Tworzenie i rozwijanie strategii Social Mediów dla wielu fanpage'ów,
  • Przygotowywanie i publikowanie postów (TT, FB, Insta, Reddit, Steam anno, YT Community Tab),
  • Podążanie za i tworzenie nowych trendów przy rozwoju kanałów SM,
  • Aktywna komunikacja z Community w komentarzach, mailach,
  • Reagowanie na wydarzenia branżowe w postaci real-time marketingu,
  • Zarządzanie wysyłką press-releasów.

Co oferujemy?

  • Wynagrodzenie zależne od doświadczenia,
  • Pracę w biurze w Krakowie z możliwością częściowej pracy zdalnej,
  • Stabilne warunki zatrudnienia (przywiązujemy się do osób, z którymi pracujemy),
  • Materiały do nauki, pomoc w rozwoju (mamy podobno jakieś doświadczenie!),
  • Elastyczne godziny pracy (wynosimy to stwierdzenie na nowy poziom!),
  • Kartę Multisport (a przy tym nie jesteśmy korpo),
  • Prywatną opiekę zdrowotną (a przy tym wciąż nie jesteśmy korpo :P)
  • Fajny klimat w biurze ;)

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie listu motywacyjnego wraz z CV na adres rekrutacja@frozendistrict.com.

Jeśli masz dodatkowo coś czym chciałbyś się pochwalić i uważasz, że pomoże nam to podjąć decyzję o zatrudnieniu właśnie Ciebie - nie wahaj się nawet chwili - ślij!

W wiadomości proszę podesłać ulubionego mema w dowolnym formacie graficznym, a w tytule maila zamieścić - “[Social Media Manager]”, aby udowodnić, że doczytałeś ofertę do końca.

Zachęcamy do wysyłania zgłoszeń nawet jeśli nie wszystkie wymagania zostały spełnione, ale czujesz, że praca na tym stanowisku to Twoje powołanie.

Wszystkie zgłoszenia będziemy brać pod uwagę oraz postaramy się dać feedback!

Prosimy o umieszczenie w zgłoszeniu klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Data publikacji: 2020-09-01

Liczba wyświetleń: 435