Praca w branży gier

Community Manager

dla Thing Trunk w Warszawa

Praca stała Inne

Jesteśmy niewielkim studio z dużym doświadczeniem. Po wyjątkowo udanej premierze Book of Demons kontynuujemy prace nad kolejnymi projektami i powiększamy zespół.
Jeśli szukasz ciekawej i stabilnej pracy w przyjaznej atmosferze przy ambitnych projektach właśnie nadarza się okazja.

Poszukujemy osoby na stanowisko Community Manager do pomocy przy promocji i obsłudze gry Book of Aliens, Hellcard i innych, niezapowiedzianych jeszcze projektów.

Zakres obowiązków:

  • Planowanie aktywności firmy na mediach społecznościowych.
  • Komunikacja z fanami poprzez media społecznościowe i na forach Steam oraz Discord.
  • Tworzenie treści do publikacji.
  • Odpowiadanie na listy supportowe od graczy.
  • Obsługa reklam na FB.

Wymagania:

  • Minimum 3 lata oświadczenia w pracy na podobnym stanowisku.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.
  • Pasja do gier komputerowych.
  • Znajomość obecnych, ale też historycznych trendów związanych z grami i pop-kulturą.
  • Swoboda w uczeniu się nowych zagadnień.
  • Dogłębna znajomość platform społecznościowych FB i Twitter.
  • Znajomość podstaw dowolnego pakietu graficznego.

Mile widziane:

  • Znajomość innych języków.
  • Wszelkie inne dodatkowe umiejętności przydatne przy tworzeniu i promocji gier.

Oferujemy:

  • Pracę nad ciekawymi, ambitnymi projektami.
  • Dużą ilość wyzwań.
  • Przyjazną atmosferę pracy w utalentowanym zespole pełnym pasjonatów.
  • Możliwość brania udziału w procesie produkcji gier (np. testowanie gier, wytwarzanie zawartości).
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia.
  • Stabilne zatrudnienie w długiej perspektywie czasowej.
  • Brak crunchu.

Informacje dodatkowe:
Oferujemy pracę na miejscu w biurze w Warszawie na Ursynowie (przy samej stacji metra) z elastycznym podejściem do godzin pracy. Do czasu zakończenia pandemii możliwość pracy zdalnej - wedle wyboru. Przewidujemy czas na wdrożenie i stopniowe zwiększanie zakresu odpowiedzialności. Więcej informacji o nas na: www.thingtrunk.com

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz kilku słów o sobie w kontekście tego stanowiska.

Przekazywane dane są przetwarzane wyłącznie w celach przeprowadzenia rekrutacji. Więcej informacji na temat administrowania powierzonymi nam danymi osobowymi znajdziesz na https://privacy.thingtrunk.com/

Data publikacji: 2020-09-02

Liczba wyświetleń: 265