Praca w branży gier

Grafik artysta 2D

dla Dali Games w Wrocław

Praca stała Grafika i animacja

Posiadasz unikatowy styl i chcesz tworzyć autorskie produkcje?

Dali Games to wyjątkowe miejsce pracy. W naszych produkcjach stawiamy na jakość i wyróżniający się styl. Tworzymy gry, które poruszają graczy i są czymś więcej niż tylko rozrywką. Na tę chwilę pracujemy nad grami przygodowymi i RPG.

Więcej o nas na naszym Facebooku: https://www.facebook.com/daligames

Wymagania:
• Umiejętność pracy w zespole i zespołowe podejście do wykonywanych zadań.
• Bardzo dobra znajomość Photoshopa.
• Kreatywność, pomysłowość i zdolność wdrażania własnych pomysłów.
• Umiejętności wystarczające żeby zaproponować swój własny styl.
• Podstawowe umiejętności koncepcyjne do projektowania elementów otoczenia.
• Podstawowej znajomości koloru, kompozycji, anatomii, designu.
• Gotowość do pracy w biurze we Wrocławiu.

Zadania:
• To czym będziesz się zajmował zależy od Twoich zdolności i tego w czym jesteś mocny/mocna.
• Tworzenie konceptów postaci, budynków i otoczenia.
• Produkcja docelowych elementów graficznych gry.

Co proponujemy:
• Umowa zlecenie, umowa o dzieło lub umowa B2B.
• Bardzo duży wpływ na całokształt projektu, możliwość realizacji własnych pomysłów przy projekcie.
• Praca w firmie nastawionej na rozwój pracowników.
• Wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji.
• Praca w nowoczesnym biurze we Wrocławiu (Diamentum Office Wrocław).

Zgłoszenia wraz z portfolio (lub linkiem do portfolio) proszę kierować na formularz Skillshot poniżej.
Ze względu na bardzo mały zespół jesteśmy w stanie odpowiedzieć tylko na wybrane zgłoszenia.

W aplikacji proszę załącz treść oświadczenia:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Dali Games moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Data publikacji: 2020-09-10

Liczba wyświetleń: 902