Praca w branży gier

Animator 3D

dla Picture Wizards w Kraków

Praca stała Grafika i animacja

Firma Picture Wizards zatrudni utalentowanych animatorów, którzy dołączą do naszego studia w Krakowie.
Szukamy zarówno junorów do przeszkolenia jak i seniorów.

Wymagania:
-Znajomość środowiska Maya
-Tworzenie realistycznych i stylizowanych animacji postaci i zwierząt
-Komunikatywność i chęć rozwoju
-Znajomość pracy z motion capture

Zakres obowiązków
-Animacja postaci i zwierząt
-tworzenie Layoutów
-preprodukcja i animatiki

Mile widziane
-Doświadczenie w branży gier lub vfx
-Znajomość zasad kinematografii

Oferujemy
-Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności
-Możliwość szybkiego rozwoju pod okiem bardzo doświadczonego zespołu
-Pracę przy dużych projektach (cinematiki, film, reklama)

Zainteresowanych zachęcamy do przesyłania CV oraz Reela animacyjnego

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami

Data publikacji: 2020-09-10

Liczba wyświetleń: 325