Praca w branży gier

Gameplay Designer

dla Teyon w Kraków

Praca stała Design

Jeśli chcesz tworzyć grę FPS z elementami RPG na konsole nowej generacji oraz posiadasz bogate doświadczenie w tworzeniu gier video to niniejsze ogłoszenie jest dla Ciebie.

W związku z powiększaniem zespołu, firma Teyon S.A ma zaszczyt zaprosić wszystkich zainteresowanych do przysyłania swoich zgłoszeń.

Jesteśmy niezależną firmą ze 100% polskim kapitałem o ugruntowanej pozycji na rynku gier, tworzoną i zarządzaną przez grupę pasjonatów.

GAMEPLAY DESIGNER
Miejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków:

  • Projektowanie przebiegu rozgrywki
  • Implementacja założeń scenariusza do gry
  • Balansowanie poziomu trudności
  • Testowanie rozgrywki

Oczekujemy:

  • Pomysłowości, kreatywności, komunikatywności i inicjatywy
  • Podstawowej znajomości dowolnego silnika gier
  • Znajomości współczesnych trendów i rozwiązań stosowanych w grach komputerowych
  • Zainteresowania grami oraz rynkiem gier komputerowych

Mile Widziane:

  • Doświadczenie z Unreal Engine 4
  • Doświadczenie w projektach komercyjnych lub amatorskich przy produkcji gier
  • Portfolio z własnymi projektami

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności
  • Pracę nad ciekawym projektem FPP z elementami RPG
  • Pracę w środowisku Unreal Engine 4
  • Możliwość rozwoju dzięki pracy w doświadczonym zespole
  • Przyjazna atmosfera pracy, sprzyjająca kreatywności

Zainteresowanych zachęcamy do przesyłania zgłoszeń na jobs@teyon.com
(w temacie wiadomości prosimy koniecznie o napisanie ‘Gameplay Designer Kraków’)

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami

Data publikacji: 2020-09-16

Liczba wyświetleń: 354