Praca w branży gier

Marketing Wizard

dla Carbon Studio w Gliwice

Praca stała Inne

Title

Szukamy osoby do zasilenia naszego zespołu marketingowego, która będzie pełnić pieczę nad naszymi grami i fanami.

Ogłoszenie jest skierowane do weteranów branży, którzy wiedzą co robią - a chcieliby rozwinąć skrzydła i rzucić nowe światło na nasz marketing. Mile widziane są też umiejętności związane z komunikacją z graczami (Community Management) oraz doświadczenie PRowe.

Praca na miejscu (centrum Gliwic) lub zdalnie. Pierwszym projektem będzie gra VR w uniwersum Warhammer Age of Sigmar.

Carbon Studio to doświadczony gliwicki developer tworzący gry VR. Studio liczy obecnie 25 osób. W portfolio Carbon Studio znajdują się gry takie jak Alice VR i The Wizards.

Czego oczekujemy?

  • Co najmniej 2 lata doświadczenia marketingu w obszarze Gamedevu,
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego (min. C1),
  • Kreatywności, inicjatywy i odwagi w działaniu!

Mile widziane:

  • Znajomość narzędzi Discord, Redmine, GSuite, Steamworks
  • Podstawowa znajomość programów graficznych (GIMP, Photoshop, etc)
  • Podstawowa znajomość programów edycji wideo (After Effects, Vegas, etc)

Obowiązki:

  • Tworzenie i rozwijanie strategii promocyjnej gier studia - (PR, Social Mediów itp.)
  • Dbanie o wizerunek studia
  • Przygotowywanie i publikowanie postów (TT, FB, Insta, Reddit, Steam anno, YT Community Tab),
  • Podążanie za i tworzenie nowych trendów przy rozwoju kanałów Social Media,
  • Aktywna komunikacja z Community w komentarzach, mailach, oficjalnych kanałach komunikacji
  • Reagowanie na wydarzenia branżowe w postaci real-time marketingu,
  • Inne zadania wynikające z dynamicznej natury pracy i rynku :)

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności
  • Stabilne zatrudnienie oraz perspektywy zarówno rozwojowe jak i finansowe
  • Wygodne godziny pracy (core hours 10:00-15:00)
  • Biuro w centrum Gliwic
  • Czynny udział na przestrzeni całego projektu
  • Prace przy najnowszych technologiach VR

Wyślij swoje CV, link do portfolio lub próbkę prac na adres e-mail: job@carbonstudio.pl
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

Data publikacji: 2020-09-17

Liczba wyświetleń: 377