Praca w branży gier

UI/UX Designer

dla Dream Parable w Zdalnie

Zlecenie Grafika i animacja

Poszukujemy zdolnego projektanta UI/ UX (bardzo istotne). Jeśli nie masz uczulenia na sierść zwierząt i chcesz wziąć udział w fajnym projekcie dołącz do naszej ekipy :) Odpowiedzialny/a będziesz za stworzenie interfejsu w pierwszoosobowej grze o prowadzeniu schroniska dla zwierząt.

Zakres obowiązków i wymagania:

  • Projektowanie interfejsu użytkownika dla gry w fazie produkcji,
  • Tworzenie ikon, przycisków, okien oraz dobór odpowiednich kolorów i czcionek,
  • Projektowanie User Flow i efektywnej komunikacji na płaszczyźnie gra-gracz,
  • Projektowanie animacji interfejsu oraz mikro interakcji,
  • Sumienność i pilnowanie terminów,
  • Ukończony projekt (może być niekomercyjny),

Very nice to have:

  • Umiejętność zaimplementowania interfejsu w Unity (programowanie nie wymagane)

Nice to have:

  • Obsługa systemu kontroli wersji GIT,
  • Doświadczenie w pracy w grupie,

Co oferujemy:

  • Wymiar pracy: pół etatu lub pełny
  • Typ zatrudnienia: UoD (projekt na ok. 9 miesięcy, potencjalnie opcja na dłuższą współpracę później)
  • Wynagrodzenie w zależności od umiejętności oraz doświadczenia

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu wyślij CV wraz z portfolio przez formularz Skillshot :)

Data publikacji: 2020-09-19

Liczba wyświetleń: 443