Praca w branży gier

Producent

dla Klabater S.A. w Warszawa

Praca stała Zarządzanie

Title
Jesteśmy notowanym na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych wydawcą i producentem gier wideo. Tworzymy i wydajemy gry z pasji , szczególnie lubimy te produkcje, które swoją fabułą opowiadają nieprzeciętne historie i pozwalają na długą i kreatywną zabawę. Specjalizujemy się w symulacjach ekonomicznych, wydawaniem i produkcją gier wideo zajmujemy się od ponad 15 lat, obecnie zatrudniamy blisko 30 osób, które pracują w naszych biurach w Warszawie i Bydgoszczy. Wydajemy i tworzymy gry polskich i zagranicznych twórców, współpracujemy ze studiami z całej Polski oraz takich krajów jak: Hiszpania, Argentyna, czy Ukraina. Nasz zespół składa się z pasjonatów gier i branżowych weteranów z wieloletnim doświadczeniem. Do tej pory wyprodukowaliśmy gry: Crossroads Inn oraz Heliborne, w planach mamy produkcje The Moonshiners, Animal Planet oraz The Amazing American Circus.

W każdą grę, która przechodzi przez nasze ręce wkładamy maksimum wysiłku i 100% zaangażowania. Wspólnie budujemy firmę o globalnych ambicjach i lokalnych korzeniach.

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Producent

Poszukujemy kandydatki lub kandydata z doświadczeniem w zarządzaniu produkcją gier wideo, z doświadczeniem w pracy nad projektami multi-platformowymi, znającej specyfikę pracy w projektach developerskich, skrupulatnej i chętnej do stawiania czoła wyzwaniom.

Obowiązki:

  • Planowanie i zarządzanie produkcją gier,
  • Nadzór nad backlogiem projektu, sprintami, budżetem i harmonogramem projektu,
  • Zarządzanie zadaniami i priorytetami w projekcie,
  • Zarządzanie zespołem projektowym,
  • Współpraca z podwykonawcami,
  • Rozwiązywanie bieżących problemów, poszukiwanie nowych rozwiązań.

Wymagania:

  • 2-3 lat doświadczenia na podobnym stanowisku w branży gier wideo,
  • Znajomość narzędzi zarządzania projektami,
  • Znajomość metodologii SCRUM i AGILE,
  • Udokumentowane i zakończone sukcesem projekty,
  • Znajomość języka angielskiego – średnio zaawansowany.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie stałe,
  • System premiowy uzależniony od osiąganych milestonów,
  • Pracę w elastycznym systemie mieszanym: stacjonarna/zdalna,
  • Wysoką decyzyjność i kluczową rolę w projektach.

Wyślij swoje CV, link do portfolio lub próbkę prac na adres e-mail: praca@klabater.com

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla
potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o
ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

Data publikacji: 2020-09-21

Liczba wyświetleń: 345