Praca w branży gier

Programista do działu portingu

dla No Gravity Development Sp. z o.o. w Warszawa

Praca stała Programowanie

W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko PROGRAMISTA DO DZIAŁU PORTINGU.

Twoimi zadaniami będzie:

  • praca z gotowym kodem źródłowym w celu przygotowania wersji na inne platformy,
  • dostosowanie aplikacji do wymogów certyfikacyjnych,
  • współpraca z testerami w celu wyeliminowania błędów gry,
  • współpraca z działem marketing w celu implementacji zmian w grze,
  • implementacja SDK wybranych platform,
  • adaptacja unikalnych funkcji wybranych platform.

Nasze oczekiwania:

  • biegła znajomość środowiska Unity,
  • umiejętność pracy z gotowym kodem źródłowym,
  • doświadczenie programistyczne (zrealizowane projekty),
  • znajomość wymagań związanych z certyfikacją gier na konsolę będzie dodatkowym atutem,
  • znajomość języka angielskiego.

Nasze świadczenia:

  • atrakcyjne stałe wynagrodzenie z bonusami zależnymi od wyników pracy,
  • elastyczne godziny pracy (praca zdalna nie tylko w przypadku pandemii),
  • praca z doświadczonym zespołem w świetnej atmosferze,
  • dobra kawa i międzynarodowy zespół

Aplikację (CV i list motywacyjny) w języku polskim prosimy przesłać przez formularz Skillshot.

Data publikacji: 2020-09-25

Liczba wyświetleń: 270