Praca w branży gier

Unity3D Developer do zespołu portingowego

dla Klabater S.A. w Warszawa

Praca stała Programowanie

Title

Jesteśmy notowanym na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych wydawcą i producentem gier wideo. Tworzymy i wydajemy gry z pasji , szczególnie lubimy te produkcje, które swoją fabułą opowiadają nieprzeciętne historie i pozwalają na długą i kreatywną zabawę. Specjalizujemy się w symulacjach ekonomicznych, wydawaniem i produkcją gier wideo zajmujemy się od ponad 15 lat, obecnie zatrudniamy blisko 30 osób, które pracują w naszych biurach w Warszawie i Bydgoszczy. Wydajemy i tworzymy gry polskich i zagranicznych twórców, współpracujemy ze studiami z całej Polski oraz takich krajów jak: Hiszpania, Argentyna, czy Ukraina. Nasz zespół składa się z pasjonatów gier i branżowych weteranów z wieloletnim doświadczeniem. Do tej pory wyprodukowaliśmy gry: Crossroads Inn oraz Heliborne, w planach mamy produkcje The Moonshiners, Animal Planet oraz The Amazing American Circus.

W każdą grę, która przechodzi przez nasze ręce wkładamy maksimum wysiłku i 100% zaangażowania. Wspólnie budujemy firmę o globalnych ambicjach i lokalnych korzeniach.

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Poszukujemy kandydatki lub kandydata z doświadczeniem w tworzeniu adaptacji gier na platformy konsolowe w środowiskach Unity i Unreal. Mile widziane portfolio zrealizowanych projektów.

Wymagania:

  • Znakomita znajomość silnika Unity3D,
  • Bardzo dobra znajomość C#,
  • Umiejętności debugowania / optymalizacji kodu,
  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Umiejętność pracy w większym zespole,
  • Doświadczenie z tworzeniem/portowaniem gier na konsole,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2,
  • Znajomość systemu wersjonowania GIT.

Zadania:

  • Prace programistyczne związane z przeniesiem gry pomiędzy platformami sprzętowymi
  • Koordynacja pracy z innymi programistami w zespole portingowym

Oferujemy:

  • Interesującą pracę w doświadczonym zespole,
  • Ciekawe projekty o dużej skali,
  • Elastyczny czas pracy,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności.

Wyślij swoje CV na adres e-mail: praca@klabater.com

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla
potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o
ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

Data publikacji: 2020-09-24

Liczba wyświetleń: 220