Praca w branży gier

UI/UX Designer

dla Noobz From Poland w Warszawa

Praca stała Grafika i animacja

Noobz from Poland to szybko rozwijający się producent gier komputerowych na platformy PC i
Nintendo Switch. Największy projekt - Total Tank Simulator - wydajemy w 2020 razem z 505 Games
(Payday 2, Assetto Corsa, Terraria, Death Stranding) na rynek światowy. Posiadamy biuro w centrum
Warszawy (pl. Narutowicza)

Obowiązki:

● Projektowanie i tworzenie UX i UI na potrzeby gry
● Ścisła współpraca z zespołem Programistycznym i Artsytycznym
● Przygotowywanie dokumentacji produkcyjnej związanej z funkcjonowaniem UI

Wymagania:

● Minimum 2 lata doświadczenia w projektowaniu UX i UI w branży gier komputerowych
● Praktyczna umiejętność tworzenia interfejsów zgodnie z procesem projektowania zorientowanego na użytkownika (UCD)
● Bardzo dobra znajomość narzędzi do projektowanie interfejsów
● Zaawansowanej obsługi programów Photoshop / Illustrator
● Umiejętności tworzenia czytelnych mockupów UI
● Wspomagania prac nad przejrzystością i funkcjonalnością UI naszych gier
● Umiejętności tworzenia czytelnych, estetycznych symboli i ikon
● Zaangażowania, kreatywnego podejścia do pracy
● Umiejętności pracy w zespole złożonym z grafików i programistów

Mile widziane:

● Doświadczenie w projektowaniu UX/UI do gier strategicznych
● Znajomość Unity

Oferujemy:
● Bardzo dobre warunki pracy i wynagrodzenia
● Ciekawą pracę w zgranym i przyjaznym zespole
● Przyjemne biuro w dobrej lokalizacji

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV na jedną stronę, zawierające link do portfolio.

Data publikacji: 2020-09-25

Liczba wyświetleń: 295