Praca w branży gier

Game Designer

dla Noobz From Poland w Warszawa

Praca stała Design

Noobz from Poland to szybko rozwijający się producent gier komputerowych na platformy PC i
Nintendo Switch. Największy projekt - Total Tank Simulator - wydajemy w 2020 razem z 505 Games
(Payday 2, Assetto Corsa, Terraria, Death Stranding) na rynek światowy. Posiadamy biuro w centrum
Warszawy (pl. Narutowicza)

Obowiązki:
● Przygotowanie GDD do gier na platformę Nintendo Switch
● Aktywne branie udziału w prototypowaniu oraz końcowych testach gier
● Tworzeniem dokumentacji projektowej i aktualizowaniem jej
● Nadzorowaniem procesu produkcji i implementacji mechanik
● Analiza mechanik
● Tworzenie narracji
● Odpowiedzialność za balans rozgrywki

Wymagania:
● Minium 2 lata komercyjnego doświadczenia w tworzeniu Game Designu
● Bardzo dobraznajomość programu excel
● Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
● Umiejetność analitycznego logicznego i analitycznego myślenia
● Wysokie umiejętności komunikacji w zespole

Mile widziana:
● Znajomość silnika Unity
● Podstawy programowania
● Doświadczenie w tworzeniu Game Designu na platformę Nintendo Switch

Oferujemy:
● Bardzo dobre warunki pracy i wynagrodzenia
● Ciekawą pracę w zgranym i przyjaznym zespole
● Przyjemne biuro w dobrej lokalizacji

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV na jedną stronę, zawierające link do portfolio.

Data publikacji: 2020-09-25

Liczba wyświetleń: 491