Praca w branży gier

Programista Unreal Engine 4 (+widełki)

dla Spacewalkers w Kraków lub zdalnie

Praca stała Programowanie

Spacewalkers Sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie jest zespołem składającym się z doświadczonych twórców pracujących nad debiutanckim projektem studia osadzonym w świecie Interregnum, wykreowanym w bestsellerze science-fiction autorstwa Przemysława Kardy o tym samym tytule.

Nasza pierwsza produkcja to turowa gra taktyczna z elementami RPG nastawiona na realizm oraz głębie w rozgrywce, skierowana do graczy na PC i konsolach.

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko: Programista Unreal Engine 4
Poszukujemy kandydatki lub kandydata z doświadczeniem w tworzeniu gier w silniku Unreal Engine 4 cechującego się wysoką samodzielnością.

Zadania:

  • Implementacja mechanik rozgrywki
  • Współpraca z zespołem projektantów przy wdrażaniu nowych pomysłów do gry
  • Naprawa błędów i optymalizacja pod kątem PC oraz konsol
  • Czynny udział w produkcji i wsparcie pozostałych członków zespołu

Oczekujemy:

  • Minimum 2 lata doświadczenia w branży na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobrej znajomości C++
  • Bardzo dobrej znajomości silnika Unreal Engine 4
  • Umiejętności organizacji własnej pracy
  • Umiejętności współpracy z zespołem
  • Kreatywności i odpowiedzialności
  • Język angielski na poziomie min. B1/B2

Dodatkowymi atutami będą:

  • Znajomość programów kontroli wersji (w szczególności Perforce)
  • Doświadczenie w pracy przy grach zarówno PC jak i konsolowych

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności (widełki 10.000 - 14.000 PLN brutto)
  • Pracę w elastycznych godzinach w biurze w Krakowie lub zdalnie
  • Pracę nad projektem tworzonym z pasji
  • Wpływ na kształt projektu

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV wraz z portfolio lub próbkami prac na: praca@spacewalkers.games

Prosimy o zawarcie niniejszej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spacewalkers Sp. z o. o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko."

Data publikacji: 2020-09-28

Liczba wyświetleń: 577