Praca w branży gier

Programista Unity 3D (12-17k PLN/netto B2B)

dla Clipo, Inc. w Kraków lub zdalnie

Praca stała Programowanie

Jesteśmy polsko-amerykańską firmą działającą w obszarze Augmented/Virtual Reality. Nasze główne biuro znajduje się w Krakowie (ok. 10 osób), mamy też oddziały w USA i Serbii. Pracujemy nad aplikacją do wirtualnych festiwali muzycznych. Ostatni festiwal, który przeprowadziliśmy to legendarny Burning Man (https://dustymultiverse.com). Ponad 300 DJów streamowało u nas muzykę dla kilkudziesięciu tysięcy użytkowników. Stale powiększamy nasz zespół programistów przygotowując się do kolejnych wirtualnych wydarzeń. Pracując z nami będziesz tworzył nową kategorię produktu w fazie szybkiego wzrostu. Dołączysz do istniejącego zespołu deweloperów, a Twój kod będzie używany przez setki tysięcy osób na całym świecie.

Poszukujemy programisty Unity z doświadczeniem na poziomie senior. Idealny kandydat będzie w stanie pracować samodzielnie nad wybranymi funkcjonalnościami, a także będzie pomagać młodszym kolegom.

Zakres obowiązków:

  • praca w Unity nad aplikacją na platformy: iOS, Android, Oculus Quest

Wymagania:

  • udział w przynajmniej jednym wydanym projekcie
  • bardzo dobra znajomość języka C# i Unity 3D
  • znajomość OpenGL
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • wynagrodzenie: 12-17k PLN/netto B2B
  • 26 dni płatnego urlopu
  • elastyczne godziny pracy
  • możliwość pracy w 100% zdalnej lub z biura w Krakowie

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesyłania CV.

Data publikacji: 2020-09-29

Liczba wyświetleń: 769