Praca w branży gier

Game designer

dla The Rat Project w Zdalnie

Praca stała Design

Baner

Magin: The Rat Project Stories

Ciesząca się dużym zainteresowaniem jednoosobowa gra adventure-rpg w 2D z karcianym systemem walki w autorskim settingu fantasy, tworzona przez niezależny zespół deweloperów. W lipcu udało nam się zebrać pieniądze na Kickstarterze. Aktualnie prowadzimy obiecujące rozmowy z wydawcami oraz pracujemy nad preprodukcją pełnej wersji gry.

Linki

Wymagania

  • Doświadczenie zawodowe jako designer gier
  • Minimum 1 ukończony komercyjny projekt gamedeveloperski
  • Zainteresowanie oraz wiedza z zakresu gier karcianych i taktycznych/przygodowych
  • Angielski umożliwiający profesjonalną współpracę
  • Zajawka na zrobienie dobrej gry

Mile widziane

  • Znajomość C# / Unity
  • Umiejętność szybkiego prototypowania
  • Doświadczenie z przekroju pełnego cyklu developerskiego (od general pitcha do postrelease balansu)

Twoje obowiązki

  • Praca nad karcianym systemem walki oraz systemem dungeon'ów (konceptowanie/design/balans)
  • Współpraca przy pozostałych mechanikach rozgrywki
  • Szacowanie nakładu pracy oraz planowanie zadań
  • Tworzenie dokumentacji

Oferujemy

  • Wynagrodzenie zależne od doświadczenia
  • Zdalne/elastyczne godziny pracy
  • Realny wpływ na powstawanie i rozwój systemów w grze cieszącej się dużym zainteresowaniem

Data publikacji: 2020-10-06

Liczba wyświetleń: 608