Praca w branży gier

Game Designer

dla Spokko (grupa CD Projekt) w Warszawa

Praca stała Design

Spokko to zgrany, ambitny zespół specjalizujący się w tworzeniu innowacyjnych, niezwykłych gier mobilnych.

Jesteśmy niezależnym, pełnym pomysłów studiem deweloperskim, dumnie działającym w ramach rodziny CD PROJEKT.

Nasz zespół tworzą pasjonatki i pasjonaci zamieniających małe pomysły w grywalną rzeczywistość, którzy stoją za wydaniem ponad 15 gier mobilnych. Wszystkie zrealizowane projekty pomogły nam się wiele nauczyć – o sobie i branży, której jesteśmy częścią.

Aktualnie pracujemy nad The Witcher: Monster Slayer – mobilną grą role-playing, osadzoną w świecie Wiedźmina, wykorzystującą technologię augmented reality.

Do naszego zespołu poszukujemy kreatywnej i utalentowanej osoby z zamiłowaniem do gier na stanowisko Game Designera. Jeśli masz doświadczenie w projektowaniu gier i umiesz zarażać swoją wizją pozostałych członków zespołu, to może być stanowisko dla Ciebie!

ZADANIA

  • projektowanie i rozwój mechanik gameplayowych oraz ekonomii gry
  • koordynacja realizacji pomysłu od fazy koncepcyjnej po wdrożenie w projekt – zbieranie feedbacku, balansowanie i „dopieszczanie” projektu
  • tworzenie i aktualizowanie dokumentacji projektowej, aby inni członkowie zespołu mogli wprowadzać zawarte w niej pomysły w życie
  • wsparcie w procesie produkcji i implementacji proponowanych mechanik
  • balansowanie i iterowanie mechanik na podstawie własnej wiedzy oraz feedbacku
  • proponowanie oryginalnych rozwiązań, które wpasują się w wizję realizowanych projektów

WYMAGANIA:

  • minimum rok doświadczenia w roli Game Designera lub Technical Designera, mile widziany ukończony przynajmniej jeden projekt
  • umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów
  • umiejętność prototypowania w Unity / inny silniku
  • zaawansowana znajomość MS Excela
  • znajomość branży i aktualnych trendów na rynku
  • znajomość języka angielskiego (poziom B2 minimum)
  • umiejętność wcielania w życie pomysłów innych członków zespołu
  • umiejętność zrozumiałego i zwięzłego formułowania myśli
  • wiedza o procesie produkcyjnym gier
  • doprowadzanie zadań do końca

DODATKOWE INFORMACJE:

  • zapewniamy pracę w młodym, ambitnym zespole przy znanym IP
  • wpływ na ostateczny kształt projektu
  • typ umowy dostosowany do Twoich potrzeb
  • zapewniamy prywatną opiekę medyczną (Medicover) oraz pakiet Multisport
  • całodobowy dostęp do dobrze wyposażonej siłowni zlokalizowanej na terenie studia wraz z opieką trenera personalnego
  • dostęp do biblioteki zawierającej szeroką gamę filmów, książek i gier
  • swoje auto, motocykl lub rower zaparkujesz na bezpłatnym parkingu dla pracowników Dostęp do kantyny na terenie kampusu serwującej świeże i zdrowe posiłki - dla wegan i dla mięsożerców. Dodatkowo inny FoodTruck każdego dnia :)

Prosimy o umieszczenie w CV poniższej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Spokko Sp. z o.o. w organizacji moich danych osobowych, zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym na stanowisko wskazane w ogłoszeniu oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Spokko Sp. z o.o. w organizacji moich danych osobowych, zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Data publikacji: 2020-10-01

Liczba wyświetleń: 1062